Kush genjen me shum, femrat apo meshkujt

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga gjekec, 8 Jul 2005.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  JO!!me jep ARGUMENTA QE TME BINDESH QE ESHTE E KUNDERTA E NDERUAR!
  MENYRA jote e shprehurit le shume per te DESHIRUAR!
  ME SIPER te kam shkruar dicka e NESE gjithmone NESE ke aftesi ta kuptosh
  ---LEXOJE----KUPTOJE
   
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Genjeshtrat shkojne sipas individeve, Jo gjinive---- Sipas aftesive te Mia lol.
  E nese nuk bazohesh tek vetja shoqeria e jote , atehere ske cte argumentosh, as ti . Skam aftesi te kuptoj brockullat e tua... Paske edhe paragjykime,.. Komplikime.
   
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  LOL!!
  besoj dhe kaq e ke teper!
  MONOLOG te bukur ke bere:)
   
 4. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Fight fight fight fight :D
   
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  LOL...

  SA KEQ qe shoqeria shqiptare vazhdon te flase e te flase e duke thene ASGJE!
  eshte SEMUNDJE ne fakt.
  Deri tani ti ke marre cdo gje personale dhe ke folur per PERSONIN TIME,PA ME NJOHUR AS PA ME DITUR 'PARAGJYKIM'
  ah nese kjo PARAQET kulturen dhe inteligjencen tende
  JE PER TE ARDHUR KEQ!:)
   
 6. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Je mashkull ? A Ishe ti qe the femra - te pyeta nese bazohesh tek vetja /shoqeria e jote ? U pergjigje Jo-- ku bazohesh pra ! Tek Femrat e botes , duke perjashtuar veten tende ? Je ti qe po paragjykon ne kte rast , Jo une -- o esmer lol
   
 7. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  U like it baby :D
   
 8. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh
   
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Hajde te zihemi bashke. - a ta mban :p

  Ps..... Esmer/e shko laj syte xhan lol
   
 10. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Me zhgenjyet.Shume sherr soft.Bleva kot patatina edhe birre
   
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  LOL!!
   
 12. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Hajde te zihemi bashke. - a ta mban :p

  Ps..... Esmer/e shko laj syte xhan lol
  Cuba style lol
   
 13. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Akoma edhe pak :D
   
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  famrat rrejn sa kajn kryet!
   
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ministrat genjejn,drejtoresha me mesuesen,edukatorja ne kopesht te femijve genjej shume.....kush nuk genjen thuaj.....te gjithe !
   
  -Zana- likes this.
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Te Mori birra sic duket :p
   
  scadarsko likes this.
 17. Universal

  Universal AnonymouS

  Sipas mendimit tim edhe meshkujt edhe femrat genjejne. S'besoj se mund te themi kush genjen me teper.
  Meshkujt genjejne per te perfituar ndersa femrat genjejne qe te mos humbasin. Thenie e Alfred Hitchcock-ut, me te cilen jam plotesisht dakord.

  P.S Permbahuni temes,mos e kaloni ne ofendime vetiake. :)
   
  Pinky and scadarsko like this.
 18. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  Femrat
  Un per vete 1 Prillin e kam pushim :D
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  femrat. Sepse po te jene barabarte ne genjeshtra, ajo (femra) genjen edhe duke thene te verteten. Sepse mashkulli beson me veshtiresi. Kurse femra beson gjithcka, kur eshte per t'u besuar.
   
 20. Missy

  Missy Forumium praecox

  Te dy nga pak


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Shpërndajeni këtë faqe