Kush Jane Atletet Me Ne Mode ? ? ?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga MaRkOs_DrAcUlA, 31 Mar 2008.

 1. MaRkOs_DrAcUlA

  MaRkOs_DrAcUlA Sexiness

  Kush Jane Atletet Me Ne Mode ? ? ?

  Kush Jane Atletet Ne Mode ??
  Listojini Ato.
  Filloni /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 2. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Kush Jane Atletet Me Ne Mode ? ? ?

  ti dukesh qe jeton ne Tirane... se mos ben gabim te sillesh si njeri me mend ee, se s'je me "in" pastaj.

  ah medet!
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  All stars/converse
   
  Hank likes this.
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  all star.puma.nike.la coste.adidas por me shume addidas
   
 5. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  mirdita likes this.
 8. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Puma, Addidas ,Nike ....
   
 9. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

  [​IMG]


  Nike AirMax
   
  mirdita likes this.
 10. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Une per vete jam e dashuruar me Puma keshtu qe nuk me intereson moda per atletet dhe do vduq me Puma-t :D
   
 11. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  [​IMG] [​IMG]
  ktyre ju them atlete un
   
  Pinky likes this.
 12. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  Fiksimi im atletet e zeza le tjen cdolloj marke, vec i du ngjyr zi, sidomos me xhinse blu te hapur e xhuboks tzi dukewn fantastike
   
 13. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  [​IMG]
  Kto lloj atletesh me pelqejn shum :)
   

Shpërndajeni këtë faqe