Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga FALKO, 9 Jan 2003.

 1. champaign girl

  champaign girl Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  c'hyne kto tek muzika :confused: ??
   
 2. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  C'hyjne tek muzika? Pyetje e bukur. Me sa duket paskam harruar qe qenka vetem per muzike. Nejse gjera qe edhe behen /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Hmm po sa shpejt qe i gjeni! SkinArt me duket se shikon "properties" dhe i merr emrin /pf/images/graemlins/laugh.gif .

  Pa mi gjeni i cik keto te tjeret.

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]

  Good luck and don't cheat! /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  GoodBoy kliko tek numri 2 i kesaj teme dhe lexo postimin tim qe eshte dhe ne citim
   
 4. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  2 po 2 Nuk dorzohemi lehte
  Dj no comments e ke poshte
  e para Angelina Jolie /pf/images/graemlins/tongue.gif :eek:
   
 5. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  OneWingedAngel per ty hyn ne mesjete hap nje teme dhe futi nje te transferuar atje
   
 6. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  :eek: :confused:
   
 7. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  1 - Gabim
  2 - Gabim
  3 - OK

  SkinArt /pf/images/graemlins/tongue.gif

  Pa shtrydhe i cik menjen :eek:

  Tani ato te tuat jane:
  1 - Shania Twain
  2 - AC/DC
  3 - Rod Stewart :eek:
  4 - ? (no comment)
  5 - Jeanette Biedermann

  /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 8. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Goodboy /pf/images/graemlins/tongue.gif nuk eshte Rod po Ian Gillan i Deep Purple ne 2002 te tjerat /pf/images/graemlins/laugh.gif i gjete
   
 9. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  ?????
   
 10. Never Alone

  Never Alone Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  who cares!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
 11. champaign girl

  champaign girl Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  1. Courtney Love
  2. Sheryl Crow
  3. Tori Amos
  4. Madonna
  5. Alanis Morisette
   
 12. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Great!
   
 13. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Ato te lart spo i gjen njeri?
  Ok last chance se po i gjej vete.


  time is up

  1. Madona
  2. DJ Tiësto
  3. 2 PO 2 (u gjet me lart)

  Thanx for playing with us.

  Next...


  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  Guess Who!?!?!?!? /pf/images/graemlins/blush.gif :eek:
   
 14. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  3 Linkin Park
  2 Busta Rhymes
  1 Desmond Dekker < - :eek:
   
 15. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Madonen tek foto jote skisha me e gjet kurre
   
 16. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  /pf/images/graemlins/laugh.gif 2 i ke gjet.
  1- Mr. Phillips - Who wanna make Chi CHing

  Per Madonen as vet nuk po e njifja ne fillim. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Next...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Good Luck...
   
 18. ReBeL

  ReBeL Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  ~Fjalor i palejushem!~
   
 19. ReBeL

  ReBeL Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Ej
  A mund te me ndihmoj dikush te vendos nje foto nen emrin tim.
  FLM!
   
 20. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Nuk po i gjen njeri ato fotot lart? Edhe 1 dite kohe keni para se ti gjej vet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe