Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga FALKO, 9 Jan 2003.

 1. VIMAR

  VIMAR Forumium praecox

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  3.panjabi mc , 2.gigi d'agostino me duket

  tjetrin nuk e po e dalloj
   
 2. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Bravo. Nje e ke gjetur.

  1. Jan Wayne
  2. DJ Tomcraft
  3. Panjabi MC
   
 3. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Next...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Good Luck...
   
 4. desire

  desire Forumium praecox

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  O FALKO UNE E DI QE JE I ZGJUAR TI PO KAQ SHUME JO:APO ORE E KE HARRUAR FARE SHOQERIN E VJETER TI???????????????????????????????????????????????????????????
   
 5. Pladomen

  Pladomen Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  [​IMG]
   
 6. something

  something Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  [​IMG]
  Do u no this band
  ill give u a hint
  it is a punk rock band
  If u dont know ths badn well then u r an ASSHOLE
   
 7. something

  something Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  You dumbass that is Pink the stupid singer
  i mean who des not know that singer
   
 8. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  One last chance to find the photos followed up.
  At the end of the day the show will be over. Good luck.
   
 9. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Time is Up folks.
  ateher fillojme.

  1. Barthezz
  2. 4Strings
  3. Alice DJ

  For now no more.
  Next time, maybe...
  have fun and keep the good time roll
   
 10. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  X-GoodBoy
  sorry per vonesen time por kam patur problem me pass dhe add email also prandaj doja te thoja im back ready for jokking qe keshtu fillo ti perpara
   
 11. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Per ju qe luani lojen. Ju ka vajtur mendja se me nje klik me te djathten mund te shohesh "Properties" -> URL, ku ne 90% lexohet emri i te fotografuarit?
   
 12. Blendi

  Blendi Primus registratum

 13. glamdring

  glamdring Forumium praecox

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  hiya falko

  sesi mund te vendosesh ne te njejtin postim (dhe mbi te gjitha afer njeri-tjetrit) eminem dhe hendrix kalon çdo shkalle te nuk di se çfare ta quaj!!!
   
 14. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Ok t.A.T.u. Welcome back.
  Game starts again. With new and many many artists.
  Next...

  [​IMG]
  ...
  [​IMG]
  ...
  [​IMG]

  Good Luck...
   
 15. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  ok i pari eshte will smith me ate tjetrin qe luan filma damn emrin se mbaj mend po will smith po nje here

  te dyten dhe te 3 un u dorzova nje here /pf/images/graemlins/smile.gif mos e mbyll xgoodboy se mos e gjen ndonje tjeter ciao
   
 16. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  ej X-GOODBOY ma gjej pak kete

  [​IMG]

  /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  ok ma gjej ketu ate se sdilka se eshte gif sdashka me e marre ma posto mendimin nqs e gjen url here beje copy paste adresen tek address bar ne IE se aghhhit dont work me url left click

  http://www.geocities.com/cellistas/cellists/eiccaani.gif
   
 18. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Hey there. Hahaa. Nice one. Po si e veshtire per ta gjetur. /pf/images/graemlins/frown.gif PO ai qe e ka vene eshte Jerome Alvarez. Violinisti duke bere rock. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Per Will Smith eshte tek "Bad Boys" with Martin Lawrence. Te tjerat po ju le time.
  Next please... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 19. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  [​IMG]
  OUTCAST - Hip Hop, jane nga Atlanta, Georgia kane hite si "Miss Jackson", "So fresh, so clean" so easy :rolleyes:
   
 20. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Joan Osborne
  what if god was one of us/st.teresa etc :rolleyes:
   

Shpërndajeni këtë faqe