Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga FALKO, 9 Jan 2003.

 1. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Po keto
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  jane pjestare te nje grupi te 4
   
 2. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  /pf/images/graemlins/laugh.gif Mirmengjes i her. Ato te mijat si ke gjet.
  Po te le i cik kohe deri nga darka se mos te vijne ne mendje.
  Po filloj me ato te tuat.

  1. Gay Yee
  2. Tania
  3. Haylie
  4. Eos

  qe formojne grupin Bond /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Good luck...
   
 3. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Hey! i gjete ky eshte nje nga grupet e mia te preferuara

  Ato te tujat leji dhe i cik mos nxirr gjo per sot ne darke se na duhet me vra menjen ose mos ka nei tjeter nei menje /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 4. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  /pf/images/graemlins/laugh.gif ok. deri ne darke keni kohe /pf/images/graemlins/laugh.gif and then, and then ,and then .... the show is over... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  cheers..
   
 5. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  hey keto ska zot me i gjet kam pyet lagjen po hic thuaji po deshe ti shofim kush jane
   
 6. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  i pari mos eshte

  ja rule ?
   
 7. nicolin

  nicolin Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  she is sooooooooo SEXY i love that girl...

  peace popull
   
 8. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Ok. Time is up fellows.
  Po ishin shume te lehta.

  1. Busta Rhymes
  2. Afroman
  3. Aaliya

  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Next...


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  Good Luck. shpresoj se do i gjeni menjeher /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 9. Never Alone

  Never Alone Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  te paren nuk po e dalloj mire :wink:

  2. Christina Aguillera

  3. Kelly Osbourne
   
 10. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  shikoje pak te 3ten /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  [​IMG]
   
 12. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 13. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Well. E ke gjet ate te treten Tatudude. /pf/images/graemlins/laugh.gif Sepse ne digital world, 1 ose 0 = 1. Kurishimtevegje, e para eshte Ashanti, te tjerat i ke gjet.

  Tani ato me siper jane:

  1. :confused:
  2. IronMaiden
  3. :confused:

  Per rrock / metal nuk ma pret shum /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 14. lorena

  lorena Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  ahhhhhhhhhh VDEKSHA UNE PER KTAAAAAAA!!!!
  SI I KAM MOR ZOTTTTT AHHHHHHHH
  VDEKSHA UNE PER IRONAT YLLAT E BOTES
  YJEEE YJEEE
  BRUCE DICKINSON
  STEVE HARRIS
  ADRIAN SMITH
  JANICK GERS
  STEVE MURRAY
  kta jane angleset e mi te dashur...
  i dua shume per zotin....
  up the Irons forever
   
 15. lorena

  lorena Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  uuuuu me rrafte pika
  harrova NICKO MC BRAIN(drums)
  IRON IRON IRON IRON IRON IRON IRONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNN
  :rockband:
   
 16. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  hey X-GoodBoy cool i gjete /pf/images/graemlins/smile.gif ato jan Iron Maiden
  Lori edhe un i kam qef shume shume pothuajse i kam cdo gje nga ky grup sepse kam ca vjet qe i degjoj mendova ti postoj sepse sikur nuk kishte te tille edhe pse Iron jane familjar neper bote gjithsesi i gjetet dhe pershendes GoodBoy'n dhe ty Lori qe i degjon Iron'at me Wasting Love nje balade kryeveper X'o jepi tani ti next...
   
 17. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Sa per info foto e pare jan Iron Maiden ne vitin 2002
  pjestaret


  Steve Harris = Bass
  Dave Murray = Kit
  Bruce Dickinson = Voc
  Adrian Smith = Kit
  Niko Mc' Brayn = Drums
  Janick Gers = Kit

  Renditja eshte sipas me te vjeterve ne grup

  poshte eshte Kit Dave Murray dhe Adrian Smith dale ne koncertin ne Marquee - Live at Rainbow 1981 Marquee eshte nje nga klub me te medhenj ne Angli per muzike Rock aty kane kenduar live grupe te medha si Purple Zepelinat Ufo Uriah Scorpionsat etc...
   
 18. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Ah sorry i pari fare eshte Kengetari i Iron'ave por me new look sic e shifni ka prer floket eheee looks better now /pf/images/graemlins/tongue.gif me nje fjale eshtw Bruce Dickinson

  Up Irons!!
   
 19. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Thanx per pershendetjen Tatu /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Next...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Is easy. Good Luck...
   
 20. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  i pari eshte i famshmi dhe i madhi
  Steve Wonder
  me duket se te 2 dhe te 3 jan ai gurpi qe thuhet se imitojne Spice Girl qe tani po bejne dhe nje film nqs ke informacion ???
   

Shpërndajeni këtë faqe