Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga FALKO, 9 Jan 2003.

 1. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Hey njerez te forumit jo vetem veshtroni por edhe postoni qe te behet me Interesanti QUIZ merrni pjese vendosni foto arstistash muzike qe te behet tema interesante se u be si konkurs vetem me xboy'n /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  te paren dhe te treten me duket se i gjeta /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  /pf/images/graemlins/laugh.gif Te parin e ke gjet. well done. 2 te tjerat nuk i ke gjet akoma /pf/images/graemlins/frown.gif . PO te jap nje clue, Ai i dyti ka kengen "If I could stay". NJe kolon zanore e nje filmi, nuk e mbaj mend titullin. Ai i treti eshte grup anglez, ka bere dhe nje film. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Tani emrat ngelen per ju.

  PS. qenka interesant kur ben quiz vetem me 2 /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  hmm
   
 5. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  te 2 jan Krezip mi tha dikush
  te 3 edhe pse i pash ne tv paracaditesh sme kujtohet emri
   
 6. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  next...
   
 7. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  I treti eshte S-Club 7.

  Tani ato me siper jane:

  1. Rollingstone
  2. Phil Collins
  3. ????
   
 8. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  e para eshte Natalie Imbruglia
  e dyta Done! e ke gjet
  3 treta eshte Jessica Simpson
   
 9. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Next /pf/images/graemlins/laugh.gif ...

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]


  Good Luck...
   
 10. Luminus

  Luminus Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  1. Whitney Houston
  2. Snoop Dogg
  3. DMX
   
 11. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  1. gabim
  2. gabim
  3. ok

  try again /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 13. PrInCiPiEl

  PrInCiPiEl Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  * Ne foton e pare : Duran Duran - Simon Le Bon etc

  ...

  Ne te tjerat s'jam i sigurte , keshtu qe nuk po pergjigjem fare /pf/images/graemlins/smile.gif

  Tung' SkinArt
   
 14. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  no idea /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 15. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Hmm nga ty good boy prisja nei gjo nese po i le dhe i cik /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Pershendetje Goodboy
  Si shkoi dita sot mire
   
 17. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  lere se na mbyti shiu. kishim edhe diten e mbretereshes ketu po ce do. Ku te le ky te besh partyyyyyyyyyyy /pf/images/graemlins/frown.gif Edhe vjet e njejta gje. Ka lind n'dit t'keqe kjo /pf/images/graemlins/smile.gif Ca behet andej nga ty?
   
 18. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  Pershendetje GoodBoy, Ktu ne Tir vallai top fare sot qe ishte dhe 1 maji ishin rruget plot me njerez koha ishte nam fare ishte nje dite shume e shkelqyer ja kalova mir per sot /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  /pf/images/graemlins/laugh.gif hello tatudude. shyqyr qe pushoj shiu se na mbylli e na la gjith diten para PC. Ato foto e mija spo i gjen njeri. Po ja nis vet.
  1. Jessica Folker
  2. Coolio
  3. U gjet me lart

  Ato te tatus nuk po i gjej dot /pf/images/graemlins/frown.gif damn!


  next apo po i leme te gjehen i her ato te tuat?
   
 20. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

  te dyten mund ta gjeja edhe pse po e ngatarroja me Snoop Dog kurse ate te dyja as ja kisha iden fare ajo e para me zorr u shifte /pf/images/graemlins/smile.gif

  te miat po i le nei cik do dali ne nji me i gjet \ shqyr qe qeka hap koha ke ty cmendesh dhe ne shpi sado te jesh ne pc por me shume se 2 ore nuk rrihet dhe ne NET se dhe aty terbohesh /pf/images/graemlins/smile.gif ciao soon
   

Shpërndajeni këtë faqe