kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga P_A_D_R_I_N_O, 24 Mar 2003.

 1. P_A_D_R_I_N_O

  P_A_D_R_I_N_O Primus registratum

  kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  une per vete menoj se osht petronini se atje kam qene... jepni menimin tuj po mos shani petroninin se i kina keq punet...
   
 2. Dua

  Dua Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  A me thote kush si qendron puna me sistemin e Universitetit ne fushen e regjise, ne Tirane?


  ....nga Dua
   
 3. KATALLANI

  KATALLANI Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  PARTIZONI BABY NO DOUBT.
   
 4. briiigi

  briiigi Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  mbas samiut yeah /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 5. briiigi

  briiigi Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Dua, ndoshta mund te pyesesh andej nga albanian Education, ose Albstudent...
  une sdi te te pergjigjem per vete, Sowy.
  TAke care
  O
   
 6. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Ke te drejte brigii! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. mostro

  mostro Putraku

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  dmth partizoni i bika te jete i treti ne liste,pas samiut dhe samiu pas petroninit ehhhhh!!!

  e rende e rende per partizonin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  gabim putrako!
  Njesh eshte samiu
  pastaj vijini ne rresht ju te tjerat! /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 9. Odea

  Odea Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Ca thoni ju mer...ska as edhe nji si samiu...Kshu nga jashte ta shpif po njerezit e bojne te bukur se i kena si rrusha /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Odea /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 10. TwEeTy

  TwEeTy Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Uaa keto/ta.......... I morshi te keqen Petroninit /pf/images/graemlins/tongue.gif , ju keni inat qe eshte shkolla me e mire por se pranoni dot /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Petro Nini pa dyshim.... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. petroniniluarasi

  petroniniluarasi Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  kush tha qe petronini nuk ka njerez te bukur me... me kemi dhe miss shqiperine... ne jina mo sexat e shqiperise... :rockband:
   
 13. Emanuela

  Emanuela Forumium praecox

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  {SAMI FRASHERI}--------{SAMI FRASHERI}
  {||
  {}||
  {} ||
  {} || :kiss: :thumbsup:
  {} ||
  ||
  {}
  {}{}{}{}{}
   
 14. petroniniluarasi

  petroniniluarasi Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  e juve trimat e samiut e dime qe juve jeni me te :goofy: perhapur ne internet dhe jeni me shume po petroninsave nuk ja kaloni dot... ne kemi dhe emer te pakten juve nuk keni(si me ju therrit ju samistat)hahaha :lol:
   
 15. KATALLANI

  KATALLANI Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Car fisni juve me. Ti hani tumin ( no offense) juve partizonit. PARTIZONI oshte i pari mer jahu masanej vijne kto tjerat me rradhe. QASHTU
   
 16. petroniniluarasi

  petroniniluarasi Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  o lale partizanet kone qene t`mir eper t`çliru venin nga façistat, po tani jina n`demokraci kshu qe juve ju ka hik koha... :goofy:
   
 17. KATALLANI

  KATALLANI Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  jo mer lal e ke gabim ne Partizon ishim dhe Partizon jena dhe do mbetemi. s'na e merr njeri si Partizoni nuk ka WE STILL RULE.
  Ps: o partizont e mi ku jeni mer mbroni veten tuj.
   
 18. hot

  hot Hotgirl

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  shkolle me nivel te larte me duket qemal stafa..
  jo per gjo po kam qon edhe vete..
  mas nesh vje petronini ene masnej samiu..
  partizoni as qe sllogaritet fare..si shkolle pa kuptim me duket :confused:
   
 19. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  gocave ju thojshim "semiramidat", cunave bohh :rolleyes:
   
 20. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Shkolla me e mire ne Tirane, mbetet Ismail Qemali...po deshet ju ve dhe nje Vule per kete.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe