kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga P_A_D_R_I_N_O, 24 Mar 2003.

 1. Renea88

  Renea88 Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  ne kohen time shkolla me e mire ishte polikumi
   
 2. SienA_alb

  SienA_alb Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Petronini!Dikur ishte,eshte dhe sot...do te jete gjithnje!
   
 3. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Kjo fjala "me e mire" varet cfare nenkupton..
  Une thashe "Ismail Qemali" duke nenkuptuar,nivelin arsimor te nxenesve..si dhe kerkesat qe ka pasur si shkolle duke mos ngel mbrapa edhe si "shkolle simpatikash"....
  Ndersa po te flasim per shkolle te degjenerume...
  pa asnje dyshim..ja kom fal flamurin me kenaqseine me te madhe "Petro Ninit"...
   
 4. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  vule fallso do kesh me siguri /pf/images/graemlins/tongue.gif vetem oborrin keni te bukur juve, te tjerat aha :tipsy:
   
 5. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  FloBo! Ajo vula fallco e imja mbase ka me shume vlera se origjinalja jotja.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Nuk flas per oborrin,flas per kokat... :devil:
   
 6. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Ku ka si liceu... mjafton te kesh pak talent dhe /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. Renea88

  Renea88 Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  fantazia mos ja fut kot se ismailin se ka pas njoft njeri
  ..............
   
 8. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  E njof une Renea qe po flas.. :shrug:
   
 9. Renea88

  Renea88 Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  ne kohen time nuk u njifte ismaili....shkolla elitare ishin petro nini, qemal stafa, sami frashri, partizani pastaj ismaili.....nuk di si kan ndrru raportet tani
   
 10. Renea88

  Renea88 Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  per mu shkolla me e mire ka qen polikumi...aty ishin mledh gjith harrakatet, gjith horrat, sdojte me dit njeri a bohej msim apo jo;-)
   
 11. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  kjo do me u zi :mad:
  gjithmone vulat e femrave kane me shume vlere se te meshkujve fantazia.. :wink: edhe un per kokat po flisja.
   
 12. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  E pse mos zihem...kujto se po na rre me ate figuren qe ke vene aty..?? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Kjo nuk deshmon per koken tende... :wink:
   
 13. Goc_Tirone

  Goc_Tirone Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Ismaili :thumbsup: shkolle yllash /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  fantazia, per te rrahur sherben kjo --> :smash:
  na u bet gjith ylla ju smailsat?! ju skeni fitu asnji rinfest mduket /pf/images/graemlins/tongue.gif kendin e trofeve e keni shume te varfer ne krahasim nga ne te samiut :cool:
   
 15. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  o FloBo!
  E bejme keshtu ..une perfqesoj Ismailsat..ti Samisat..
  Dihet qe une ta kaloj ty..si rrjedhim fiton Ismaili.. :shrug: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 16. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  :lol: gjete metoden me te keqe per te krahasuar shkollat. me mua nuk ke shans :wink: vetem se je poete (me shume bejtexhie) dhe guzhinjere (me liber) kjo ste ben te jesh me siper se sa nje VIP :cool:
  e lejm barazim se e ndjej qe do te mbetet hatri /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Guzhiniere squhet ai qe perkthen mbi shendetin,or Vip(ne ender dhe ne Forum..)
  Meqe u mundove te me prekesh ne seder..spranoj as barazimin... :wink: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 18. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  A ç'ja keni fut kot juve. Ku ka gjimnaz m'republik si Partizoni? Gjithmon Partizoni o majt për qefin që ka pas bo e për goca e çuna t'bukur. Kur dilshe m'xhiro përpara veç robt e Partizonit t'kapte syni.
  Në 90 e para 3 kishte 1225 mungesa në simestër të parë vetëm dhe kjo pasi nuk kishte bërë matematikë 2 muajt e parë se nuk kishte mësus :eek: . E keni parasysh se çdo me thon 1250 mungesa? Aq sa u detyru drejtori me thon që o shkrihet e para 3 o un s'rri mo drejtor /pf/images/graemlins/laugh.gif . Veç për qef e kena pas menien. O disko, o ka liqeni, o xhiro, o klubeve, o ... etj. Koha më e paktë i kushtohej shkollës dhe për çudi shumica dërrmuese (mbi 85%) e klasës time të paktën kanë mbaruar universitetin dhe shumë mirë. Kjo tregon që kemi qen (nuk e di tani) edhe gjimnazi më inteligjent /pf/images/graemlins/laugh.gif .
   
 19. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Me pak talent, kalo ne zberthim politike.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Renea88

  Renea88 Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  S6.... mjafton te kesh pak talent dhe hop ....behesh moderator dhe fut hundete mbyll temat se te mungon llogjika
   

Shpërndajeni këtë faqe