kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga P_A_D_R_I_N_O, 24 Mar 2003.

 1. Hey Joe

  Hey Joe Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  une maj men qe petro ne kohen time mahej per goca te bukra, ismaili qe mesonin shume, qemali rralle degjohej, partizoni ishin zdromsat, samiu per mallistat dhe snobistat .

  hajt shnet .
   
 2. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Sistemi i arsimit ne Shqiperi (sidomos ai i mesem) eshte ende shume i pafuqishem dhe i nenvleresuar. Asnje shkolle nuk ka aftesi fianciare te terheqe mesuesit me te mire, prandaj shume mesues te mire varen thjesht nga rastesia.

  Dhe frekuentimi i shkollave nga nxenesit eshte faktor gjeografik (varet ku e ke shtepine). Nesre pranoni qe aftesia e nxenesve lidhet me vendin ku banojne, atehere mund te qendroje pyetja.
   
 3. Xhazz

  Xhazz Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Petro Nini pa dyshim....
   
 4. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Une dyshoj... :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]

  *Ismail Qemali*....
   
 5. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Sa turp:
  Briiigi
  [​IMG]

  nuk e di perse rojne keto te tillat
  Si mendoni?
  Ja pra kush jane shkollat me te mira.
   
 6. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  pse kam idene se ti je bukuroshja nga california?
   
 7. Hey Joe

  Hey Joe Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  sa e paskan rregullu edhe ismailin . po prape me vje keq t iu them se s keni qit noi koke pervec ca zvarranikeve qe e nisin si artista dhe perfundojne ne politike , shih samiun ka nxjerr dhe po nxjerr te gjithe qe nga shefi i modh dhe sfiduesi i tij .
   
 8. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Ca flet ti more..
  Qenke kufizuar brenda shefave te tu.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Jepi hapesire botes dhe do njohesh Koka,qe skane lidhje me zvarraniket..
  Cfare perfytyrimi ee :rolleyes:
   
 9. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  thuj ca te dush Fantazia. sa per shefat ka te drejte (jo se jam krenar). Te degjoje propaganden e drejtoreshes kur na dorezuan diplomat te "piramida" :eek: :smash:

  [​IMG]

  ah si nuk kam nje foto me "look-un" e ri te shkolles. ja ka kalu ne qemalit per piktura :thumbsup:
   
 10. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  [​IMG]

  Ja dhe fotoja me pamjen e re FloBo /pf/images/graemlins/smile.gif
  Beje vete krahasimin.
   
 11. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Shume e sjellshme je ti goce :kiss:
  e kuja ishe ti? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ndryshim i madh eshte bere ne ristrukturimin e nderteses. tani studentet mesojne me me qejf. nuk me pelqen vetem ajo fjala "nxenes" te tabela. si me qen ne 8-vjecare :confused:

  [​IMG]

  "kamp perqendrimi" ne afersite e lanes :devil:
   
 12. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  [​IMG]

  Shiko shiko.. :devil:
   
 13. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  mua me ka marre malli per kete pamje :wub:
   
 14. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  o nene o nene po pse o njerez keto jane shkollat e Tiranes?

  Sa keq!
   
 15. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Ja kjo! Me siguri do na tregoje tani per shkollat e NY.
  :rolleyes:

  Beba, me perpara ishte si e pluhurosur megjithate mbetet nostalgjia /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. Hey Joe

  Hey Joe Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  ti flobo m spaghettiland je ,se pashe ate autostrada del sole ? se morra vesh une ca mature ke qene ti ?

  tschüss
   
 17. Guest

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  FloBo!
  Nuk kam qene ne shkollat e NY asnjehere.

  Shkollat e Shqiperise jane per tu deshiruar dhe eshte nje fatkeqesi.
   
 18. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  miss forumi ajo foto qe eshte aty ... tregon shkollen qe ka qene kur kemi qene ne ne gjimnaz... ka ndryshuar ... i lexon temat ti nga fillimi deri ne fund?...

  Flobo per nostalgjine me teper ... se tani ne foto dukeshka me e bukur... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. ildina

  ildina Primus registratum

  Re: kush jane shkollat me te mira ne tirane???

  Mbreme ne darke kam folur per dirtaret e ish klases time qe duken. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Beni duhijes

  Beni duhijes Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe