kush jane shkollat me te mira ne tirane???

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga P_A_D_R_I_N_O, 24 Mar 2003.

 1. INIT

  INIT Forumium maestatis

  Miti i polikumit nuk ka te krahasuar !! :p ( CUNA 1-SHA )
   
 2.  
 3. Beni duhijes

  Beni duhijes Guest

   
 4. Riza Lacjani

  Riza Lacjani Guest

  Polikumi ka qen padyshim shkolla ma e papar ..aty ishin mbledh gjith burgaxhijt dhe vetem per mesim qe sbehej llaf . Klasa vetem me cuna dhe presori me horr se vet nxenesit ..ne msim vetem me llafe te pista flitej , lere pastaj kur luhej futboll te fusha si plaste grushti dhe tullat
   
 5. silvi.silvi.silvi

  silvi.silvi.silvi Forumium praecox

  pershendetje te gjitheve un jam e re ne kete site dhe doja te pyesja ju lutem kush ka mundesi te me ndihmoje me nje teme diplome per marketing dicka interesante sepse jam ne prag diplomimi :)
  poshte po lej adresen e emailit silvi.silvi.silvi@hotmail.com
   
  scadarsko likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  shko te tregu cam aty gjen dhe kinez tregtar sot per sot vetem kinezet kan arrit marketing
   
 7. Arianalove

  Arianalove Primus registratum

  Shkolla me e mire eshte Turgut Özal College ;):re9:
   

Shpërndajeni këtë faqe