Kush ka ngelur nga te vjetrit ketu???

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga piruet, 16 Nov 2010.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Cish thu oj cuce. Ca je ka thu cike e tropojes na fal ... parisit
   
 2. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hahahahahahahaha
  O vallai ma i miri ven n bot asht Tropoja!!
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Jo ooo cuce a dibra jeme
   
 4. Soul

  Soul Forumium praecox

  Pershendes Absin :D dhe Paperinen :)
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  erdha prape dhe Iher knej une ...
   
 6. Valtor

  Valtor Primus registratum

  ka shume te vjeter ketu dmth si chatista :( Respekte :) :hidhu:
   
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sa t dush:D
   

Shpërndajeni këtë faqe