Kush te me doje fort vec te me sjell dhurata ;)

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Diavolessa, 23 Dec 2002.

 1. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Kush te me doje fort vec te me sjell dhurata ;)

  Me qe jane festat, dhe festat e mija me te preferuara /pf/images/graemlins/wink.gif

  Me qe jam icik meterialiste du dhurata una.

  Si sa basta il pensiero (Cioè cose costose /pf/images/graemlins/laugh.gif )
   
 2. eM

  eM Paper Moon

  Re: Kush te me doje fort vec te me sjell dhurata ;)

  Pappy po te beme dhurate do na japesh dhurate? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Kush te me doje fort vec te me sjell dhurata ;)

  [​IMG] /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Kush te me doje fort vec te me sjell dhurata ;)

  [​IMG]
   
 5. olti

  olti Neo

  Re: Kush te me doje fort vec te me sjell dhurata ;)

  Gjera materiale nuk te jap dot persa kohe nuk me jep adresen e shqise /pf/images/graemlins/laugh.gif Prandaj te jap vetem ate qe ta kam dhene me kohe: zemren time /pf/images/graemlins/blush.gif

  /pf/images/graemlins/tongue.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe