Kush videoklip shqiptar ju pelqen me shume

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga ana tutulani, 26 Feb 2004.

 1. ana tutulani

  ana tutulani Primus registratum

  Kush videoklip shqiptar ju pelqen me shume

  Me ne fund dhe kengetaret shqiptar po bejn videoklipe.A duhen seleksionuar nje pjese e tyre ne TV a po jo? /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 2. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Kush videoklip shqiptar ju pelqen me shume

  . Jetës sonë (feat 2 PAC) -- 2 DIE 4 :thumbsup:
   
 3. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Kush videoklip shqiptar ju pelqen me shume

  eshte fantastik.
   

Shpërndajeni këtë faqe