Ky nuk eshte Topi...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga mazllem, 2 Dec 2004.

 1. mazllem

  mazllem Primus registratum

  Ky nuk eshte Topi...

  Energy Arena


  Njehere para dreke dhe njehere pas dreke, per 1 ore Flori dhe ANDY DJ vijne live pa rregulla, pa komplekse, te cmendur ne lirine e tyre sjelin NRG Arena. Aty ku hidhen on air kenget me te reja House Dance, etj.... SMS +355 69 20 90 300 . Dikush shkruan per temen , dikush zbulon gjysmen e vetes, dikush shkruan te verteten e tij te jetes, dikush ia fut kot. Te gjithe jemi njesoj, te gjithe jemi te ndryshem.

  Nga e hena ne te shtune , Ora 13:00 & 18:00 , Kanal shqip ne Promosat free to air per te gjithe shqiptaret si dhe valet e Radio NRG 106.6 FM
   
 2. erisa

  erisa Primus registratum

  Re: Ky nuk eshte Topi...

  e kam pare dhe une ate emisjon ...me duken shume te lezetshem te dy ....edhe pse nganjeheer ja fusin kot ose hane ndonje embelsire nderkohe qe kamera eshte *ON*...jane shume real dhe kjo e ben programin dhe me te afert....

  edhe pse te them te verteten nuk njoh asnje nga kenget/muzike qe lanciojn ato /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe