Lady Gaga “in black”, pa vend për imagjinatë! (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 23 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Lady Gaga nuk ka lënë aspak vend për imagjinatën, teksa ylli 28-vjeçar i Pop-it ka qenë në klubin e jazz-it “L’Archiduc”, në Belgjikë, natën e së hënës.
  Ajo ka ekspozuar gjithçka të mundshme, brenda fustanit-rrjetë tepër të tejdukshëm, duke kopjuar në njëfarë mënyrë edhe Rihannan, e cila vetëm pak kohë doli thuajse topless gjatë një prezantimi.

  [​IMG]

  5 herë fituesja e çmimeve “Grammy” u shfaq pas koncertit “Mother Monster” së bashku me Tony Bennett, teksa legjenda 88-vjeçare e muzikës jazz e ndiqte atë nga prapa, por thuajse ngjitur.

  [​IMG]

  E lindur si Stefani Germanotta, por e njohur me emrin e artit Lady Gaga, vendosi të godasë pas party-t, edhe pse kishte veshur të njëjtin fustan të viteve ’80, të cilin ajo kishte veshur edhe në koverin e albumit të saj.

  [​IMG]
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Alamet transi eshte :D
   
 3. Genny

  Genny Primus registratum

  Lady Gaga është shfaqur pranë dyqaneve të firmës 'Armani' me modelin 26 vjeçar nga New York-u 'Jimmy Sondon'
  Mesa duket Gaga po sulmon , Dhe nuk le vënd për fantazinë ... Mediat Britanike shkruanin para 2 ditësh se Gaga ishte pare me aktoren "Transeksuale" Olivia Handensoon , por dita e sotme tregon krejt të kundërtën ...

  Lajm I Fresket nga The Sun
   

Shpërndajeni këtë faqe