Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga justilda, 15 Apr 2019.

  1. justilda

    justilda Primus registratum

    TE USHQEHESH SHENDETSHEM ESHTE KAQ E THJESHTE MJAFTON PAK FRYMZIM DHE INFORMACION ,,,,     

Shpërndajeni këtë faqe