lexoliber.info - Lexo libra shqip!

Diskutime tek 'Letërsia' filluar nga lexoliberdotinfo, 4 Sep 2011.

 1. lexoliberdotinfo

  lexoliberdotinfo Primus registratum

  Çfarë është lexoliber.info?
  Lexoliber.info, është një faqe e cila ju mundëson që të lexoni libra të ndryshëm në gjuhën shqipe.

  Cili është misioni i kësaj faqeje?
  Misioni i kësaj faqe është që adhuruesve të librave t'ju mundësojmë të lexojnë libra edhe në internet, madje pa paguar asgjë.

  A ka shumë faqe të tlla si lexoliber.info?
  Po, ka shumë faqe të tilla, por faqet tjera mundësojnë libra në gjuhë tjera, ndërsa lexoliber.info është faqja e parë që ju mundëson të lexoni libra në gjuhen shqipe, nga autorë shqiptarë apo të përkthyera në shqip.

  Çfarë lloje të librave mund të gjej në këtë faqe?
  Kjo faqe, librat i ka të ndarë në kategori dhe ato kategori janë:
  * Filozofi
  * Psikologji
  * Religjion
  * Politikë
  * Mjekësi
  * Teknologji
  * Histori
  * Shkencë
  * Biografi
  * Roman
  * Novelë
  * Poezi
  * Prozë
  * Humor
  * Dramë
  * Për fëmijë
  * Të tjerë

  Cila është puna ime si vizitorë i kësaj faqeje?
  Gjithçka duhet të bëni, është të klikoni në librin që dëshironi t'a lexoni dhe të filloni së lexuari.

  Link: www.lexoliber.info
   
 2. Shuka

  Shuka Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe