Pune Lezhe, ofroj vend pune Inxhinier Miniere

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 2 Jan 2015.

  1. admin

    admin Guest

    Nje kompani e cila operon ne fushen minerare kerkon te punesoje me kohe te plote Inxhinier Miniere. Funksioni bazë dhe qëllimi i përgjegjësive Në bashkëpunim me Inxhinierët e tjerë në Minierë, harton projektet e shfrytëzimit të bllokut dhe kontrollon zbatimin … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe