Pune Lezhe, ofroj vend pune Inxhinier të Sigurimit Teknik

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 2 Jan 2015.

  1. admin

    admin Guest

    Kompani e cila operon ne fushen minerare kerkon te punesoje me kohe te plote:Inxhinier të Sigurimit Teknik Funksioni bazë dhe qëllimi i përgjegjësive Përmirëson,rishikon dhe implementon procedurat e sigurisë në punë duke u bazuar në Rregulloren e Sigurimit Teknik (Miniera) … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe