Linke per kenge&muzike Shqiptare

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga hellz_angel, 23 Dec 2002.

 1. hellz_angel

  hellz_angel Primus registratum

  Linke per kenge&muzike Shqiptare

  A mund te me thoni disa linke per kenge shqiptare se ngaqe i kisha tek forumi i vjeter tani jane fshire dhe bera cmos ti gjej prape ato site por ishte e kote.

  Ju lutem me ndihmoni. Flm /pf/images/graemlins/smile.gif :rockband:
   
 2. kabal

  kabal Primus registratum

  Re: Linke per kenge&muzike Shqiptare

  cruel je ti??
   
 3. hellz_angel

  hellz_angel Primus registratum

  Re: Linke per kenge&muzike Shqiptare

  jo brian nuk jam. :rolleyes: :confused:
   
 4. the-skull

  the-skull Primus registratum

  Re: Linke per kenge&muzike Shqiptare

  e veshtire shumene fakte shkarko Kazza dhe ke aty sa te dush. /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 5. Never Alone

  Never Alone Primus registratum

 6. Never Alone

  Never Alone Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe