Lojrat qe ju kane ngelur ne mendje

Diskutime tek 'Lojra te ndryshme' filluar nga Laidi, 5 Apr 2005.

 1. Laidi

  Laidi Primus registratum

  Lojrat qe ju kane ngelur ne mendje

  Ketu mund shkruani per lojrat qe ju kane bere me shume pershtypje ose per ato qe juve mendoni qe jane
  te bukura.
   
 2. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Lojrat qe ju kane ngelur ne mendje

  Une loz cfare te me dali perpara vetem loje te jete. Po me mbahet mend ka pas qene ca videogames ne Shqiperi me 40 lojra qe u thyheshin dorezat. Eh c'vere e arte qe ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ose kur loznim portash. Une e thaja ate lojen. Ose botash. Gjithe ate pasuri. Ke syllambyllsi i rashe nje here murit me koke keq fare qe te arrija e para. Me dolen xixa syte /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Tani loz bowling, bilardo (po s'jam gje), me top/a ose thjesht shkoj te ndonji games arcade edhe loz derisa te me mbarojne leket. Tani s'me kane mbet leke kshuqe nuk loz. Kjo eshte e keqja te jesh i rritur. Edhe me loz duhen lek.
   
 3. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Lojrat qe ju kane ngelur ne mendje

  house of the dead 1
  - || - - || - 2
  - || - - || - 3
  I kam kryer .... !!
   
 4. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Lojrat qe ju kane ngelur ne mendje

  F-22 TAW & ADF
  www.f22taw.com
   
 5. Redis

  Redis Forumium praecox

  Re: Lojrat qe ju kane ngelur ne mendje

  [​IMG]
   
 6. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  tek y8 mkan ngel fiksim lojrat ne makina 3d
   
 7. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Spara mbaj mend te me ket ngelur gje ne mendje,sepse akoma luaj e perdor lojra...edhe pse tani per adult.
  hmm si I kan pas then rrasavi me sa kujtoj me ca viza ne toke tip kutiash e me nje rras guri ...qe tu donte te rrije ne nje kembe gjithe kohes...lol
   
 8. Aki

  Aki Paint It Black

  Eshte nje seri e lojerave te Mystery case files, hidden object/adventure games, nga Escape from ravenhearst, Dire Grove e 13th skull qe i kam dashur shume
   
 9. dev

  dev Forumium maestatis

  MARIO & LUIGY
   
 10. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

  Viza diagonale ne mes, eshte kufiri midis dy copave te kutise. Gjysma siper futej *brenda* pjeses poshte, hapej duke e terhequr per lart, dhe kur sa me shume hapej kutia aq me shume pjese te bardhe poshte 'fraktures' shfaqej dhe te dukej sikur dicka po shndriste perhere e me fort ngaqe ekspozohej kartoni poshte dhe i mbuluar ne gjendje normale.
  C'kohe!
   
  Aki likes this.
 11. Aki

  Aki Paint It Black

  Wow
   
 12. topepicgames

  topepicgames Primus registratum

 13. ParentalAdvisory

  ParentalAdvisory Primus registratum

  Gta San Andreas
   

Shpërndajeni këtë faqe