"Lotet"

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga GENIU$, 4 Dec 2010.

 1. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  nuk mendoj se ato jane shenjte dobesie,por fortesie....ato jane lajmetare te nje dhimbjeje te madhe........
   
  ANNAFOREVER and MegiB like this.
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Loti buron nga zemra,,,,derdhet ne faqe dhe vret perseri ne zemer e shpirt.....
   
  Anasarande likes this.
 3. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Dhe, kur lotët dalin pa arsye, ke probleme me gjendrat lotuese ... :rolleyes: ose, po kalon depresion :p
   
  MegiB likes this.
 4. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Ose do jesh duke qeruar ndonje qepe te forte ...

  Nje poet shqiptar ka shkruar:
  Kur derdh lot eshte dhe ai momenti qe me shume se kurre komandon shpirti yt.
   
  Anasarande and MegiB like this.
 5. Slevin

  Slevin Forumium maestatis

  Ca jane keto loltet me kush i njeh??? Akoma lotojne robt me ahahahahaah :p
   
 6. Holland2010

  Holland2010 Forumium maestatis

  Pse mo se di ti qe ka njerez qe qajne akoma :) Une kam qare kur vrane COLIN tek filmi DEBATIK
   
  Romi likes this.
 7. Slevin

  Slevin Forumium maestatis

  Edhe une gjithashtu me pikonte loti hahahahahhahahahhahahahahahha
   
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  pse ti nuk qan asnje here?po kur te lendojne ose te ndodh nje fatkeqesi ti cfare ben qesh?
   
 9. Slevin

  Slevin Forumium maestatis

  Po pse zgjidhja eshte te qash??? merzitem dhe shoh para per te rregulluar problemin qe mund te kem ose thjeshte hec para e se vras menjen per ate qe ndodhi... shyqyr zotit sme kane ndodhur probleme aksidentesh ose fatkeqesi prandaj jam rehat...
   
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ok gezohem dhe uroj qe te mos te te ndodhin.
   
  Slevin likes this.
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  avash romi mos u nevrikos ruaje gjaktftohtesine .dhe vazhdo debatin dhe mos ofendo.[​IMG]
   
 12. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  aa une ofendova???po te mos e kishe shkruar emrin tim do te mendoja se ky mesazh ka ardhur gabimisht tek une...
   
 13. Almita

  Almita Guest


  Lot hidhërimi e keqardhje, lotët e frikës dhe besnikërisë, e lotët e dashurisë dhe urrejtjes!! [​IMG]
   
  ANNAFOREVER and Addie like this.
 14. policia

  policia Forumium maestatis

  une per vete jam qaramane...
   
  ANNAFOREVER likes this.
 15. Anavlore

  Anavlore Forumium praecox

  lotet me ndihmojne te lirohem nga zhgenjimet, urrejtja, zilija e plot e plot ndjesi te tjera negative,, per mua jane te domosdoshem,,,
  absolutisht nuk te bejn njeri te dobet, them se te bejne me te forte,, jane ndoshta si tip ndihme per te perballuar te keqen
   
  ANNAFOREVER and Hank like this.
 16. Ian

  Ian amos

  Dhimbja si "ndeshkim" nuk merriton lote, lotet jane shprehje e dashurise ne shpirtin, zemren e heroit.
   
  hrisi likes this.
 17. hrisi

  hrisi Forumium praecox

  lotet eshte kur nje njeri ska ate qetesine ne vet vetja e tij/saj ne pergjethsi femra e ka me lete te qaj nje mashkull permbahet me shum vetem se nje femer munte qaj dhe pse ju thye thori qan me gjera te lehta sa kur e kupton pas nje kohe munte qesh ... nejse un jam shum egoiste dhe nuk mbaj mend te me ket kap te qaj per gjera kam qa vetem nje here ne jeten time pasi humba nje person familjar qe e desha shum munte me ngrihen nevrat ne qiell te me kap dridhje trupi po lot dhe te dua sme dalin ...
   
  Sweety likes this.
 18. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Kur ndihem e vetmuar,e trishtuar,ndihem e tradhetuar,atehere filloj te qaj.Lotet jane per nje person te ndjeshem,te sinqerte dhe qe brenda zemres se tij ndien te njejtin dhimbje qe po perjeto(shoku/shoqja,ose ndonje i aferm).Por lot derdhin dhe personat qe jane me dy fytyra(pra lot krokodili)per te treguar qe nuk kane faj,jo se jane pergjegjes per gjithshka qe ndodh(tradhetia e tyre).
   

Shpërndajeni këtë faqe