Mëkati

Diskutime tek 'Teologjia' filluar nga Teolog, 8 Feb 2013.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ka murgeshen te vrima n mure te dhoma ngjit
   
 2. dr love

  dr love Locus omnem

  Hahahaa.varret sa eshte trashesia e murit...se besoj qe eshte nda me leter..hahahaa
   
  scadarsko likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahaha gjatsija ka ranci se muri tek asht.......hahaha
   
  dr love likes this.
 4. dr love

  dr love Locus omnem

  Ca u bo ai..shpata Skenderbeut?muri tek i ka nja 15cm..ca ngeli per murgeshen pastaj?hahaha  ky eshte mekat..do na zere kisha nen vete.
   
  scadarsko likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Met bishti cekicit
   
  dr love likes this.
 6. dr love

  dr love Locus omnem

  E dhim temen..
  Mekati per mua nuk egziston.
   
  scadarsko likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Pse dhime temen?ne po praktikojm se si behet mekati.....virtualisht
   
  dr love likes this.
 8. dr love

  dr love Locus omnem

  Hahahaa..meqe jemi moshatare..te ftoj ne mekat..
   
  scadarsko likes this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Vdes mas pislllekut......mekatit hahah
   
  dr love likes this.
 10. dr love

  dr love Locus omnem

  Mu me ka zan kore..nuk hiqet..(mekati)
   
  scadarsko likes this.
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  As mos e ngacmo hyq,se te djeg!plaga
   
  dr love likes this.
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  Duhet me e pastru se ska vend per te tjerat
   
  scadarsko likes this.
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahaha po ngren arkive shteti aaaa
   
  dr love likes this.
 14. dr love

  dr love Locus omnem

  Arkiva boterore
   
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ziji piji langun.....
   
  dr love likes this.
 16. dr love

  dr love Locus omnem

  Shekspiri thote:

  Nese te dashurosh eshte mekat atehere duaje mekatin vajze.
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Mekat eshte kur nuk i ben kompliment nje bukurosheje edhe nese eshte mekatare.
   
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  Ai qe s'ka bere mekat.te hedh gurin i pari
  Te gjith jemi mekatare..jetojme dhe vdesim ne mekat.
   
  scadarsko likes this.
 19. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  sapo mbarova pune me nje pjeshke,ishte e pjekur shume mire
  hey o nard ndoka,kur te vish ne shqiperi,do qe te te bej vllai nje pjeshke te mire dhe te pjekur?
   
  Ildri and scadarsko like this.
 20. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po e du por jo pjeshka me push ....te rrujtme
   
  dr love likes this.

Shpërndajeni këtë faqe