Mëkati

Diskutime tek 'Teologjia' filluar nga Teolog, 8 Feb 2013.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahaha qa t bej prifti ty mai ?ku ka byth prifti me t bertit... ?
   
  dr love likes this.
 2. dr love

  dr love Locus omnem


  Te me bekoj ...se me bertit...bertas vete
   
  scadarsko likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  eee jo po ta provoje njehere po ia mbajti ...
   
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Qa din prifti me t beku ty.....ai kur t fusion ty ne govate me uje....per pagzim ta pi e rrotullos e mbyt ti ate....mekatare je!
   
  dr love and Hektor12 like this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E kush ska bere mekate , te gjithe bejme ka i cik
   
  dr love likes this.
 6. dr love

  dr love Locus omnem


  me bekon ndryshe..
  zot na fal se po bejme blasfemi hahahaaa
   
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hahhaha ca thot kjo sa e tmershme ... e fute edhe priftin ne mekat ...
   
  dr love likes this.
 8. dr love

  dr love Locus omnem

  pusho..se me c'kisherojne pastaj
   
  europeans and Hektor12 like this.
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  uuu harrova pastaj nga ta di une ... une jam musliman :p
   
  dr love likes this.
 10. dr love

  dr love Locus omnem

  edhe une..hahahaaaaa..
   
  Hektor12 likes this.
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  iiii po qenkemi lodh kot ne hahhahahh
   
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  hahaha...
   
  Hektor12 likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Hajt nderrojme vend , ose hapim nje teme dhe e quajme "Gjynafi", e njejta gje eshte ...
   
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  mekat te them por me ndodh kjo;

   
 15. dr love

  dr love Locus omnem

  pse kshu ti?
   
  Hektor12 likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hahahahh eee pse ndonje tjeter jo ...
   
  dr love likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une mendoj se vete mekati eshte mekat. Po ta krahasojme mekatin me antivirusin, del qe perderisa(ne pergjithesi) antivirusi terheq viruse dhe kur s'e ke, s'ka as viruse, ashtu edhe mekati. Kur je i "bombarduar" me, mos bej kete mos bej ate, aq me shume je afer rastit qe po e bere kthehesh ne mekatar/e.
   
  dr love, Hektor12 and Trea like this.
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Me thjesht per popullin qe nuk eshte ne moshen e internetit or ti , shume e komplikuar ...
   
  joetisti_ and dahlia like this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Thjesht. Nje femije te vogel e keshillon per dicka te keqe qe s'duhet ta beje. Por ne ate moment ekziston rreziku sepse ai me pare s'e kishte fare ne mendje dhe ne ate moment ka me shume mundesi qe ai ta beje. Edhe te te rriturit, kur s'e kane ne mendje te bejne nje mekat, kur iu thuhet: kete mos e bej se eshte mekat, me pare nuk e dinte dhe pak mundesi kishte ta bente. Kurse pas paralajmerimit, prite...!
   
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  po keshtu me mire prape shume gjate , po jo viruse, antiviruse na bere dhalle mendjen ... spunojme IT ne ose Programues kompjuterash thjesht perdorues jena...
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe