Mëkati

Diskutime tek 'Teologjia' filluar nga Teolog, 8 Feb 2013.

 1. dr love

  dr love Locus omnem

  pse duhet te me ndeshkoje..se dua veten time dhe ia plotesoj deshirat asaj?
   
  scadarsko and joetisti_ like this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ndoshta te ka pergatitur nje "sallate kenaqesie" ne parajse mbasi te kesh vdekur. Se tani qe je gjalle eshte e ndaluar :p
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Per disa gjera kane te drejte por per disa te tjera... s'di c'te them.
   
 4. dr love

  dr love Locus omnem

  po u quajt mekatai..atehere do shkoj ne ferr jone parajse dhe nuk do e ha ate "sallaten"sa keq
   
  Hektor12 likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Kam nje pyetje me ca mund te jete kjo "sallata" , se kam idene ... dhe vetem per femrat eshte apo edhe per meshkujt ...:p
   
  scadarsko likes this.
 6. dr love

  dr love Locus omnem

  une se di...pyt ate siper meje
   
  Hektor12 likes this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  po kur vjen ai une bie te fle ... eshte gjahtar nokturn ai ...:p
   
 8. keca

  keca Forumium praecox

  nuk edi por nje person ose femije ose gjdo njeri qe mund te beje nje mekat ose me shum per mua eshte familja ne rend te pare aj person qe e le familjen pas dore dhe nuk interesohet per te maspari per bashkshorten e vet qe ka femije me te dhe nuk e rrespekton sa duhet gruen e vet aj person ose aj burr nuk ido as frytin e vet dmth.femijet e vet.sa ta rrespektojsh vetveten aq rrespektohesh nga te tjeret.sahit keca.fsh.drobesh viti-kosove
   
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  Sot kam bo mekat...kam ngrene embelsira...:(
   
  scadarsko likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ajjj embelsirat kane sode buke bej kujdes.....nga efektet anesore hahaha
   
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  ja kam frikek kalorive ..se ato i kam pa za
   
  scadarsko likes this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Shko te profit fshatit,se ka nevoj per me i bâ punet e kuvndit keshtu djeg kalorite ....haha
   
  dr love likes this.
 13. dr love

  dr love Locus omnem

  kam nje ide tjeter ..po kam turp:oops:
   
  scadarsko likes this.
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Respekto idete sepse do ndihesh keq neser.....
   
  dr love likes this.
 15. dr love

  dr love Locus omnem

  do e provoj
   
  scadarsko likes this.
 16. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  A hapim une dhe ti nje kabine si ne kishe ?e te vin tek ne te rrefehen per mekatet que bejn KTO ketu .....
   
  dr love likes this.
 17. dr love

  dr love Locus omnem

  se mos i zgjat duret ore..se do bertas pastaj:p
   
  scadarsko likes this.
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po jo me ty moj..... por ti behu murgesha motra e une prifti zemergjere me popullin
   
 19. dr love

  dr love Locus omnem

  vetem murgeshe nuk behem dot..ma gjej nje pune tjeter..po maj rradhe per te prifti
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  "sallate deshirash" vene ne thonjeza se s'ka kuptimin e mirefillte por ate figurativ. Po te ishte 'sallate frutash', atehere...
   

Shpërndajeni këtë faqe