Mahnitë Robyn Lawley, shfaqet topless me pistoletë në dorë! (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 11 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Modelja Robyn Lawley ka pozuar “topless” në një set fotografik për revistën ‘Galore’.
  [​IMG]

  25-vjeçarja nga Australia mahnit me pozat e saj, ku më e “nxehta” është fotoja “topless” dhe me një pistoletë me diamantë në dorë.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe