MAJLINDA(EPOS)KELMENDI

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Airbourne, 9 Aug 2016.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Cfare SAKRIFICASH duhen, te arrish MAJEN e OLIMPIT?

  Dhe nuk arrihen me make-up,selfie,cfare gatove,cfare ke blere,cfare cerdhe je, e te,e te,e te......siperfaqshmeri te tjera.

  HUT AB> RESPEKT=NDEROHET duke u PERKULUR....
  KETO jane FEMRAT....SHQIPTARE.....por te RRALLA.
   
  gurax likes this.

Shpërndajeni këtë faqe