Makina e endrrave tuaja!

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga olti, 2 Sep 2003.

 1. olti

  olti Neo

  Makina e endrrave tuaja!

  Besoj se do sherbente nje teme ku te shprehnim te pakten deshirat dhe endrrat tona per makinat.

  Per mua ne fillimet e historise time mbi toke ishte kjo makine me e deshiruara:

  [​IMG]
  Knight Rider :rolleyes:

  Tani qe kam vene kembet me mire mbi toke ma heqin trunin kto:

  [​IMG]

  Renault Megane

  [​IMG]

  Fiat Punto

  Te tjerat s'po i gjej dot me google /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Dhe se fundi endrra e perhershme:

  [​IMG]
   
 2. holtienka

  holtienka Forumium praecox

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Audi
  BMW
  Lexus
  Jeep- cherokee
  Mitsubishi

  But my car it's not none of em it's a camry- toyota 2001, but still a good one.
  /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]

  That's the one!
   
 4. marko

  marko Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Volvo Station Wagon
   
 5. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Mua me pelqejne JAGUARS
   
 6. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  BMW da BEST!!!

  Check this out...
  [​IMG]
   
 7. Kurbiniwebmaster

  Kurbiniwebmaster Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Makina me e mir sot per sot esht
  :thumbsup: AUDI A8 S8 6.0 :thumbsup:
  Dhe besoj se edhe kush e njeh ne thellesi kete tip makine esht i njejtit mendim me mu /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 8. Artur Gjini

  Artur Gjini Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Mua me pelqen Jeep per te gjitha rruget idomos keto te shqiperise. Dhe me ndihmon per te gjitha situatat (kur kam ndonje pune)
   
 9. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Makina e endrrave???? hmmmmm

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 10. holtienka

  holtienka Forumium praecox

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  oh man ky audi i funit fare grey colour, it's mine. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. ^buster^

  ^buster^ Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Kjo makine, eshte "my baby" kujdes se e kam zene vete mos i fusni duart... se e beni pis /pf/images/graemlins/tongue.gif

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 12. Re: Makina e endrrave tuaja!

  Une do te kenaqesha edhe me nje si kjo.... [​IMG]
   
 13. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Moira ste dinka hic ty :smash:
  :kiss:
   
 14. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Kurse mua do me pelqente nje Pink Cadillac dhe nje Mustang G 500...ehhhh
   
 15. holtienka

  holtienka Forumium praecox

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  amd pink cadillac????????????//
  ewwwweeeww
   
 16. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  po po Pink Cadillac dhe nje Mustang Shelby G500...
  Ishallah nuk vdes pa i pase keto te dyja...
   
 17. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  California_babe,ato mercedezat e audat qe keni ncjerre ju aty jane si ajo puna e aranxhates kur te kape etja ne vere...
   
 18. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  The News seria BMW 6
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  No Complain!
   
 19. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: po kjo kur paska dal
   
 20. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]

  5.6 sec -> 100 km/h
  250km/h top speed
  V8 engine

  Per here te pare do dali ne Frankfurt Motor Show, September 9.

  What do you thing? A nuk eshte "super shark"!
   

Shpërndajeni këtë faqe