Makina e endrrave tuaja!

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga olti, 2 Sep 2003.

 1. olti

  olti Neo

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Bisha e quajtur "Hummer"

  [​IMG]
  [​IMG]

  :thumbsup:
   
 2. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]
   
 3. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  What i think??? I just want to cry and to scream.... :cry: :cry: :cry:
   
 4. iliriano

  iliriano Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  po po enderoni me sy hapur ju...
  une nje golf serie,3 1800cc GTI...dua ashtu si e kam pasur....se ai pare vajti.. e pa hallin :cry:
   
 5. iliriano

  iliriano Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  po po enderoni me sy hapur ju...
  une nje golf serie,3 1800cc GTI...dua ashtu si e kam pasur....se ai pare vajti.. e pa hallin :cry:
   
 6. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]

  nuk eshte nje yll i vogel si makine kjo??

  :cry: :cry:
   
 7. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]

  shpresoj te dali tani.....
   
 8. CoolAngel

  CoolAngel Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Une dua nje Corvette ose ate Mercedesin qe eshte ke mesazhi i buster.

  Tani kam nje Oldsmobile Cutlass Supreme Coupe.

  I love to race people with it.
   
 9. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  this is the one. the power of "M"
  [​IMG]
   
 10. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]

  :wub: :cry: (kjo kur te rritem)

  [​IMG]

  kjo siper eshte endrra momentit :wub:
  mgjth dhe kjo poshte eshte :wub:
  [​IMG]
   
 11. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  o mami mami ça makine pashe ne tv.....

  shifeni içik, me ta heq trunin fare
  [​IMG]

  cadillac sixteen :eek: :wub:

  pamje te tjera
  [​IMG]

  nga brenda..
  [​IMG]
   
 12. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]
  E mire dreqja
   
 13. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]

  e keni pare bugatti veyron 16.4 ?
  eshte me e fuqishme se nje makine e formula 1, ecen deri 400 km/h :eek:
   
 14. personazh

  personazh Valoris scriptorum

 15. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  jo e keqe duto. /pf/images/graemlins/wink.gif nje miks midis modernes dhe antikes :cool:

  :eek: :idea: porsche eshte ajo robo ?

  shume e bukur /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 16. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  rambla shiko pas makines se robos(jemi une e robo po shshshshshs ti) :lol:
   
 17. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Kjo po qe eshte makine.
   
 18. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  e me se nuk eshte ndonje gje e vecante fare ajo alfa...
   
 19. olti

  olti Neo

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Nuk eshte gje thote ky. Ajo eshte thjesht fantastike!

  [​IMG]
   
 20. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  çna gjet...der ktu m'shko endrra mu e lum çuni.
   

Shpërndajeni këtë faqe