Makina e endrrave tuaja!

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga olti, 2 Sep 2003.

 1. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ajo GT ke koma jote e majt thote qe ka /pf/images/graemlins/laugh.gif
  po jane te rrezikshme keto turbot /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 2. jack daniels

  jack daniels Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]
  Ford Mustang model i 2005 300kuajfuqi.

  [​IMG]
  Ford Mustang

  Kto dy i kam favorite /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Kjo me siper esht bomb... makina e kam fjalen /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  e pra e :idea: ca curvash qe ka... :devil: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 5. Rangers

  Rangers Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ja dhe makina me e re e Dodge.
  Dodge SRT-10, Vipers engine V-10.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 6. olti

  olti Neo

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Keto Dodge jane bisha fare.

  POR fatkeqsisht per te arritur te pasur makina te tilla ne qarkullim e ne shitje, duhet te behen luftra. :-(
   
 7. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ose ca vjet te mira burg /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Rangers

  Rangers Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Po jane me te vertete te bukura dhe ky tip eshte hera e pare qe prodhohet me motor Viper,shkon deri ne 260km/h.
  Ketu i perdorin shume nuk e di per ne europe.
   
 9. Turing

  Turing Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Edhe neve ketej nga europa kemi ecur shume perpara
  por neve preferojme nje tjeter prototip:

  Kete:

  [​IMG]

  Eshte me te vertete ne mode ketej nga anet tona ky prototypi.
   
 10. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Sa kuaj fuqi do kete ky me siper :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Turing

  Turing Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ai prototipi te shkul fare!!!

  Ne kushte normale i kap pa frike fare 100 km/ore.

  Por ama ka nje sekret te vogel. Po ti shtosh ne karburant nje tas grosh motori, fillon dhe punon me propulsion pastaj.

  Pastaj ka edhe lezet ka edhe prototipat(keto jane ato qe vetem DISA persona konfidential de usines e dine dmth e dini vete juve => neve dhe modératoret dhe askush tjeter ehhh) kane te mbartur brenda IA driving. Cka po ta perkthejme nga momlishtja do te thote ti i hip siper dhe i thu "Ush ne shpi" apo "Inatcori do karrota ?" dhe ai ndizet vete dhe te con deri ne shtepi pa pasur nevojen ti futesh marshe, ti nderrosh marshe. Nderkohe ti i fut nje dore gjume.

  Ah, te na rroje partia dhe teknollogjia per ditet qe po gezojme.
   
 12. Turing

  Turing Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ah, nuk mund te rrija pa postuar prototipin e ri qe sapo ka dale nga zyrat e disign te usines.


  [​IMG]

  Modeli eshte ne perpunim e siper por inxhinieret jane duke e perfeksionuar dita dites per te qene sa me afer nevojave te konsumatoreve qofte per komoditet qofte per shpejtesi.

  Cfare mrekullie apo jo ?
   
 13. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  :eek: kshu si kjo lart e du ne un po me kambjo automatike /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  une mendova se e doje diesel /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Rangers

  Rangers Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Une e nderroj ate dodge me kete,qenka fantastike fare.
   
 16. godfather

  godfather Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
   
 17. GOODFELLOW

  GOODFELLOW Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  sa e keqe kjo o shoku :eek:
  kam ene nja dy te keqija fort ktu anash.
   
 18. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

   
 19. Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG] :wub:
   
 20. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Meqe jemi ke makinat endra
  po kjo si mendoni? [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe