Makina e endrrave tuaja!

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga olti, 2 Sep 2003.

 1. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  ka dhe verore [​IMG]
   
 2. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  shpresoj te dali tani [​IMG]
   
 3. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  dhe pamja eshte si ender [​IMG]
   
 4. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Me vjen per te vjelle kur shikoje keto shemtira "sportive" evropiane. Ne shumicen e makinave qe keni enderra juve mua nuk me hyjne as bolet.

  Qe ku eshte makina e enderres time qe do jua shkeli te gjitha makinat e enderrave tuaja.

  TRUE AMERICAN POWER BABY

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  345-HP HO Vortec 6000 V8
  Utility Enhancement System
  AWD and All-Speed Traction
  Media Systems
  Stability Enhancement System
  Ultrasonic Rear Parking Assist
  Dual-Level Air Bag with PSS

  MSRP starting at $53,010

  ... you are about to get run the fu.ck ova'
   
 5. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ka i metode,kur ste hyjne bolet ne makine... /pf/images/graemlins/wink.gif I fut ka mrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Perkulu!
   
 7. Guest

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Kjo qenka si qerre
   
 8. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  INDIANO-
  Kur i thua dhe kesaj qere
  po kesajt ca emeri do ti vesh
  KACOLLE [​IMG]
   
 9. ALBIONI

  ALBIONI Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  . [​IMG]
   
 10. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Kshu e du une 1 per te ik per peshk ne dimer /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  endrra ime e fundit...pecato qe rrin vetem endrra :cry:

  [​IMG]

  e duaaaaaaaaaaaaaaa
   
 12. Garo

  Garo Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

   
 13. Guest

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Kjo qenka per ne IRAK.
   
 14. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  waaaaaaaaaaw tamam si e imja /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG] /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. mistrec-sarande

  mistrec-sarande Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Me mere mua si pilot te dyjte nuk do te te zhgenjej. :tipsy:
   
 17. mistrec-sarande

  mistrec-sarande Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]
  E mire kjo per tu bere dhurrat
   
 18. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Mis'er AMD mos me shaj makinen se m'hypin nervat /pf/images/graemlins/laugh.gif ne ke ndonje gje me te mire per te ofruar lshoje i zo se ngjoj une nga ai vesh, gjithnji nese behet fjale per dhurata /pf/images/graemlins/wink.gif

  ALROSS, i shperndajne falas atje ke ju, si pune fletushkas re :confused: mah merr nja dy tre kur te vish per nje vizite nga Europa, cmimi fillon me 24,000 Euro nga A. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 19. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  :mad: :mad: /pf/images/graemlins/laugh.gif :cry:

  dhe me thane "per ditelindje papit me mire i kishe kerku nje peugeot sesa nje bancomat " /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ...kjo ishte "si me te ardh turp nga vetja" ?!
   
 20. Re: Makina e endrrave tuaja!

  Kete e dua vetem per nje xhiro /pf/images/graemlins/wink.gif [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe