Makinat e preferuara

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 15 Nov 2002.

 1. el_che

  el_che Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  me mire nje karroca me kuzhineta,
  ajo po qe do bente pak pune, mjafotn te kesh nje person qe te te shtyje

  /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Artur IDRIZI

  Artur IDRIZI Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  C'ASHTU POSI,ATIJ MENIMI JAM NE UN.KARROCE ME KALE AJO S'KA T'PAGUME. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Maserati Spyder

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. alkapone

  alkapone Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  do vazhdosh unazen me kete fukon
   
 5. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  BMW rulezzzzzzzzzzzz... Po ska makine me te mire! Leri ato qe thoni ju alfa, fiat, bla bla bla.
  Take a look guys...
  Kjo per dimer...
  [​IMG]

  Ene kjo per vere...
  [​IMG]

  Ene nje per gjith vitin
  [​IMG]

  Sa lek bejn kto re?
   
 6. llapaqeni

  llapaqeni Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  kjo e funit ne tirone shitet ke reth 35000-36000 euro..ka 745 me naft dhe 740 me benzin
   
 7. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Ah makina ime.......


  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 8. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Po ke do te hypesh aty mbrapa forumistat???
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  une weekendin e kaluar isha ne Javit center ne NY u be Internatinal Auto Show 2003.
  oh my god !!! c'te shihje.
  Kadillaku kishte nje model "koncept" qe nuk do t'a hedhi ne treg sigurisht qe ishte llahtar, mrekulli.
  kishte dhe ca makina hibride so cute.....
  bera fotografi hipur ne nje korvete te kuqe qe dukesha si shpirt. :thumbsup: :wub:
  ahhhhhhhhhhh the money thing
   
 10. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Kjo eshte e frikshme fare
  [​IMG]
   
 11. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Megjithate.....

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 12. Enion

  Enion Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Admironi kete makine. Eshte Maserati
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 13. Enion

  Enion Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Admironi kete makine. Eshte Maserati
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 14. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Kush ma gje dot nje MUSTANG......te cfardo kohe s`ka problem... :thumbsup:
   
 15. buci

  buci Forumium praecox

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 16. AnaBlue

  AnaBlue Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  A e dini se sot mora vesh se emri i makines Mercedes eshte vene nga emri i nje femre? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. erli

  erli Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  bmw m3 coupe sigurisht ! [​IMG]
   
 18. godfather

  godfather Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 19. senad

  senad Primus registratum

 20. senad

  senad Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe