Makinat e preferuara

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 15 Nov 2002.

 1. senad

  senad Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 2. senad

  senad Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 3. TEA

  TEA Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  per momentin ku me kan njle syte o kjo Mini ketu ,komode, e leht me u perkegiu, motor bmw /pf/images/graemlins/wink.gif por preferume njel gjithnje mercedesi


  [​IMG]
   
 4. senad

  senad Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 5. senad

  senad Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
  U mbelodhen gjithe firmat me te me te medha te makinave,
  e po flisnin per arritjet e tyre e tyre te vitit.
  Foli BMW per fuqine e motorrit etj...
  WOLSWAGENi per motorrin economik te tyre etj...
  VOLVOja per peshen qe e ben stabile ne rruge etj...
  I erdhi radha MERCEDESIt e perfaqesuesi tha
  vetem keto fjale -Une nuk kam nevoje te flas
  se po e shikoj me c'fare veturash keni ardhur ne mbledhje.
   
 6. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Kurse vete perfaqesuesi i MERCEDESIT kishte nje te tille:
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 7. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  MERCEDESI nuk eshte tjeter vecse nje plak i vjeteruar qe shikon veten e tij ne pasqyre dhe kujton vitet e shkuara te tij dhe njekohesisht para pasqyres fillon e hedh lloj-lloj kremrash ne fytyren e tij te vishkur dhe te rrudhur.
   
 8. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Ka ikur era e MERCEDESIT. Tani ka ardhur era e sportit te ri. Si psh. revolucioni i BMW M-5
  [​IMG]
  [​IMG]


  Ose JAGUAR....
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Apo CORVETTE....
  [​IMG]

  [​IMG]


  Eh sa ka o my friend para MERCEDESIT...
   
 9. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Po e ve dhe kete se i ngeli hatri kesaj

  [​IMG]
   
 10. henridhima

  henridhima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

   
 11. senad

  senad Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  era e sportit po thoje, po kjo ca eshte
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 12. senad

  senad Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 13. senad

  senad Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  une patenten e kam po s'kam parate per kete [​IMG]
   
 14. senad

  senad Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  A nuk ju kujtojne shqiperine

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 15. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  :confused: :confused: :confused:

  Mos jeni gje femer ju???
   
 16. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Te ishte gjalle James Dean......

  [​IMG]
   
 17. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Degjova qe diksuh kishte permendur BMW.
  A e keni pare ne realitet M-7?


  [​IMG]
   
 18. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 19. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 20. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe