Mall dhe nostalgji per shkodren teme

Diskutime tek 'Shkodërlocja jonë' filluar nga Poezia, 7 Jan 2006.

  1. Thamina

    Thamina Papirus rex    flm per poezit.
     

Shpërndajeni këtë faqe