Malware Thread

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Al-Punk, 1 Oct 2015.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  NEse keni pare nje screen te kuq nga Google ne castin qe hapni forumin sot, per nje rrezik infektimi, ju lutem mos u shqetesoni.
  Behej fjale per nje imazh te vendosur ne nje artikull te caktuar, dhe imazhi vinte nga nje domain i infektuar. I gjithe artikulli eshte fshire dhe Google eshte njoftuar per te larguar ate njoftimin per rrezik ne vizitimin e faqes.
   
 2. katsune

  katsune cherry blossom

  ok thanks :)
   

Shpërndajeni këtë faqe