Manhattan, Schweini dore per dore me Ivanovic (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 13 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Shkak ka qenë sfida e kovës së akullt. Në këtë mënyrë, Ana Ivanovic ka rënë në sy te Bastian Schweinsteiger dhe, që prej atëherë, janë gjithnjë e më këmbëngulëse zërat për një “histori dashurie” mes tyre.


  [​IMG]

  Zërat gossip janë konfirmuar edhe nga Bild, e përditshmja gjermane, e cila ka publikuar një foto të futbollistit të Bayern Munchen, duke kapur përdore tenisten serbe, gjatë një xhiroje në Manhattan.

  [​IMG]
  Asgjë e keqe, nëse nuk do t’i shtohej këtij lajmi fakti që Schweinsteiger është zyrtarisht i fejuar me modelen Sara Brandner.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe