Mashkulli më SEX-i i vitit është: James Rodriguez (Foto + Video)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 7 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Futbollisti kolumbian, James Rodriguez, është votuar si mashkulli më seksi i vitit 2014, krahas paraqitjeve të tij heroike në Kampionatin Botëror dhe pas transferimit shumëmilionësh te Real Madridi.
  Revista People En Espanol ia ka dhënë këtë titull 23-vjeçarit, i cili së fundmi ka lansuar edhe një brend të veshjeve të brendshme.

  [​IMG]

  Gruaja e futbollistit, Daniela Ospina, ka thënë se krahas talentit dhe dukjes së mirë, ajo vlerëson personalitetin e James.  “Ai është një mashkull shumë atraktiv. Por, ajo që më pëlqen më së shumti është mënyra se si është, personaliteti i tij. Kjo është ajo që dua në të vërtetë”, ka theksuar Daniela.

  [​IMG]

  Ky çmimi, padyshim që do ta bëjë Jamesin konkurrentin kryesor të Cristiano Ronaldos për reklama ndër futbollistët e Reali Madridit.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Jo ne bote... Por n fushen sportive!
   

Shpërndajeni këtë faqe