MATURA 2007-Matura-Shteterore

Diskutime tek 'Arkivi' filluar nga juxhoxhjaj, 16 Aug 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. juxhoxhjaj

  juxhoxhjaj Fillestar

  MATURA 2007-Matura-Shteterore

  Sapo ka perfunduar procesi i matures shteterore 2007 dhe maturantet jane duke pare rezultatet dhe gjetja e deges se duhur por disa te tjere jane edhe te zhgenjyer nga procesi i matures shteterore,ju si mendoni ka qene pozitive kjo mature si edhe ndryshimi i menyres se testimit sebashku edhe me forularin A1?
  Jeni te ftuar te diskutoni per gjithcka rreth matures-shteterore 2007
 2. MLK

  MLK Fillestar

  Re: MATURA 2007-Matura-Shteterore

  Une per vete ngela shume i kenaqur, sigurisht pak i stresuar kur mora formularin A1 ne dore (normal do thoni si periudhe provimesh). Per nje gje jam i bindur, nese meson gjate vitit, (po flas per veten te pakten) nuk ka asnje arsye mos shkojne mire provimet.
  Tani i kam portat te hapura ne te gjitha universitetet me mesataren qe kam. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif
 3. juxhoxhjaj

  juxhoxhjaj Fillestar

  Re: MATURA 2007-Matura-Shteterore

  bravo vendodhja EU
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe