Me behet seks

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Juela, 29 Oct 2005.

 1. Juela

  Juela Primus registratum

  Me behet seks

  Ore mire me keto dashurite ju se i sqaruat te tera, po si tja beje nje femer kur i behet seks keq fare. Une kam nje problem se te dashurin e kam student ne Itali, po ka nja 2 vjet. Kete vit ndryshe nga te tjeret nuk po duroj dot pa seks. Po po, se shume prej jush kujtojne se femrat edhe rrine kurse une u cmenda. Sipas meshkujve eshte shume e lehte qe une te gjej dike te bej seks,si femer qe jam po problemi eshte KE TE GJEJ. Te vetmit meshkuj qe njoh jaen shoket e mi te kursit apo te dashurit e shoqeve te mia te ngushta. Disa nga shoket e kursit i kam shume shok dhe sdua te ngaterrohem me seks me to, te tjeret jane ca, o nene 1 e 03 te gjate te dobet fare dhe me duken sikur do mbarojne pune 2 minutash. Po te shkoj ne pab e te takoj ndonjeri ku e di une ca mostrash do jene, se ketu ne shqiperi si ke si andej jashte shtetit qe be seks e mirupafshim. Nje dite nje shoqja ime te Kahlua vendosi te provonte seks me nje te panjohur. Ajo jeton ne Belgjike dhe se ka shume problem. Pa nje cun ulur te bari dhe filloi ti bente muhabet. Po kjo shoqja eshte yll. Pastaj pasi kishte pire nja tre gota xhin and tonik, kjo shoqja ime i thote atij "Fatkeqesisht une kam prinderit ne shtepi, po nese do te shkojme diku tjeter ku mund te rrime vetem, se edeh ketu kot sa bejme muhabet e harxhojme kohen kot". Ai robi qe mbahej si modern me shall, u tremb fare, iu mek goja se nje femer shume e mire,me shkolle (me master biles) i kerkoi te bente seks. Dhe aq shume ngeci tha shoqja ime, saqe kjo e la fare se filloi ta imagjinonte ne krevat dhe iu shpif. Kurse nje tjeter qe njof une por qe shko me shume meshkuj, eshte goce shume e mire po pak mendjelehte, me thote qe 2/3 e meshkujve qe ka shku kane qene kot fare ne krevat se donin vetem te mbaronin pune. Ajo tha qe madhesia pershembull skishte fare rendesi, se ishin ca qe mburreshin per permasat e tyre dhe ne krevat ishin dashnoret me te keqinj. Keshtu pra vajza e djemani, kam hall se edhe nese bej nje eksperience te tille me nje te panjohur do me dal kot. Meshkuj me leke ketu nuk ka. Hahaha. Po edhe te futesh te makina e ndonje robi te panjohur me shku ne motel eshte pak e rrezikshme ne shqperi se meshkujt aty jane aq te prapambetur dhe kujtojne se je nje e dores se trete.Ka dhe nga ata meshkuj qe mezi iu vine raste te tilla seksi, dhe kur kalon ndonje dite ne rruge iu thone meshkujve "Ate e kam "ashtu" une". Ca tipash po ka me kova e sasi. Keta imigrantet qe jane pak me ndryshe skane ardhur akoma. Pastaj kur te vine keta me vjen dhe i dashuri e sma ndjen me. Nejse. Na jepni ndonje mendim po le te flasim si te rritur e mos merrni kot nga muhabete seksi e nisni thoni idiotsira qe pastaj iua bllokon Usta Administratori. Deh te lutem le te flasim per kete ceshtje e mos e shihni historine time ne aspektin qe "po ia dredh te dashurit" se nuk njeri jam dhe une, njeri me hormone te papara kohet e fundit. HAHAHA. Sic duket do i kem dhe nga palestra qe bej cdo dite. Se marr vesh, por as Dixhitalbi sme ben pune, as vete.
   
  joetisti_ and Goldman like this.
 2. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  uuuuuuaaaaaaaaaaa........qeka keq goca per seks...po mir mi ti mqse qeke keq fare edhe ke probleme te mermbajturi pse nuk nxjerr noj njoftim ne gazeta (njeoftim anonim sigurisht) ''femer kerkon mashkull vetem per mardhenje sexuale'' se ndoshta ka edhe ndonje qe eshte i interessuar... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  sigurisht edhe ti duhet te kuptosh qe mardhenjet seksuale me dike qe nuk e njeh edhe qe nuk e do do te jene shum egoiste, seicili per vete edhe zoti per te gjith. /pf/images/graemlins/shrug.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif

  nejse ketu ne forum kemi plot cuna te gatshem edhe te lire...qe mund te te ndihmojne per kete problem, ose hidh nje sy kush te duket me interesanti neper temat ose me pyt mua edhe do te te bej nje liste se kush eshte free apo jo edhe kush mund te jet sa me i dobishem per ty. /pf/images/graemlins/angel.gif /pf/images/graemlins/angel.gif /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 3. Belina1986

  Belina1986 Primus registratum

  Re: Me behet seks

  hey mos e ki merak fare se s'je e vetmja qe i shkojne hormone 300km ne ore po he!gjej nje per te qene edhe jepi sa te ta ket qjefi se jeta eshte e shkurte mos harro ciao ciao! /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Njeres i behet seks

  ehhh ta qajme hallin!

  Per ate qe gjysma e djemve qe shkonte donin te mbaronin pune ... eshte normale heren e pare qe e ben me nje te panjohur! Jo qe te mbarosh pune ... po qe nuk e njeh seksualisht!
   
 5. Belina1986

  Belina1986 Primus registratum

  Re: Me behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  uuuuuuaaaaaaaaaaa........qeka keq goca per seks...po mir mi ti mqse qeke keq fare edhe ke probleme te mermbajturi pse nuk nxjerr noj njoftim ne gazeta (njeoftim anonim sigurisht) ''femer kerkon mashkull vetem per mardhenje sexuale'' se ndoshta ka edhe ndonje qe eshte i interessuar... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  sigurisht edhe ti duhet te kuptosh qe mardhenjet seksuale me dike qe nuk e njeh edhe qe nuk e do do te jene shum egoiste, seicili per vete edhe zoti per te gjith. /pf/images/graemlins/shrug.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif  nejse ketu ne forum kemi plot cuna te gatshem edhe te lire...qe mund te te ndihmojne per kete problem, ose hidh nje sy kush te duket me interesanti neper temat ose me pyt mua edhe do te te bej nje liste se kush eshte free apo jo edhe kush mund te jet sa me i dobishem per ty. /pf/images/graemlins/angel.gif /pf/images/graemlins/angel.gif /pf/images/graemlins/angel.gif

  [/ QUOTE ]
  hey moj ma gjen edhe nje mua?eheehehhhee /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 6. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  kur te dush mi goce edhe si ta dush,
  vetem me thuj si e do edhe nga e do edhe u bo puna...se vetem cunat nuk mungojne knej nga un
   
 7. Belina1986

  Belina1986 Primus registratum

  Re: Me behet seks

  ok te pakten njecik te bukur edhe pak inteligjent ketej nga Italia me saktesisht ne Toscana ok?
   
 8. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  u tha u bo kjo pune....ose te ta gjej nga andej..ose po ma mushi syrin ndonji ketu ta dergoj me DHL, pa problem.
   
 9. Belina1986

  Belina1986 Primus registratum

  Re: Me behet seks

  ookkkkkkkkkkkkk
   
 10. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: Me behet seks

  O Pinky...gjeja "parukieres" nje here mi goce...apapapappa:=)
  Parukierja..do jesh e lire nga data 8-9 Novembre te bisedojme njehere dhe te qajme hallet:=)
   
 11. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  shi ky...un i mar ne patronazh te gjitha mo cuno por e pashe qe ti je i lire te merresh me parukjeren keshtu qe po ta le ty ne 'dore' e di qe do ta besh te lumtur.
   
 12. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Pinky...do mundohem ta bej te lumtur,merru icike me kete pune:=)...robi po vuan,tja shkurtojme icike kohen e vuajtjes...por shpejt ama se po i vje i dashuri:=)
   
 13. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  po po ti je aq i mire edhe zemer gjere qe do te sakrifikohesh,per ta bere ate te vuaj sa me pak edhe te jet sa me e lumtur...
  jepi orosho ja un po bej tifo per ty...
   
 14. Juela

  Juela Primus registratum

  Me behet seks

  ej faleminderit qe do me gjesh ndonje po mos te me dale tullac edhe 70 vjec pastaj po e njofa ne kompjuter. Po ti belina si ja ben kur te shkon mendja keq???
   
 15. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Parukierja...si ja ben ti njehere...se belina do e marre me DHL!
   
 16. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  me shkruaj nje pm se mbase te ndihmoj /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: Me behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  me shkruaj nje pm se mbase te ndihmoj /pf/images/graemlins/smile.gif

  [/ QUOTE ]
  --jam i sigurte qe do e ndihmoje /pf/images/graemlins/laugh.gif---me ndihmen time! /pf/images/graemlins/goofy.gif
   
 18. Belina1986

  Belina1986 Primus registratum

  Re: Me behet seks

  hey!une si ja bej kur mendoj keq?....si thua ti?ca bejne femrat dhe meshkujt kur i hypen dhe skane njeri?.....por cun me dhl sme mjafton dua nje ketuu!!!!eheehhehe
   
 19. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Me behet seks

  Pa pa ca robsh ..E qiten gocen dursh ,hala pa e kap kush /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Me behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  me shkruaj nje pm se mbase te ndihmoj /pf/images/graemlins/smile.gif

  [/ QUOTE ]

  Ki besim tek djallezori i AF, ai eshte diskret!
   

Shpërndajeni këtë faqe