Me behet seks

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Juela, 29 Oct 2005.

 1. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Im Desha ti thoja, Mami be dhe ti seks me babin e do e kuptosh qe jeta eshte me mire nga c'e mendon.

  [/ QUOTE ]

  pervec qe s'ke pertuar, kjo ketu me beri pershtypje. Po sikur ta merrte dhe mami me lehte se ti, e te gjente ndonje shpi shoku te shokut???

  i lujte menc cunat e shkrete mi korbe!!! (apo ta heq mi dhe -e???)

  [/ QUOTE ]

  Ti deshe me thone po sikur mami te bonte seks me komshiun e katit ciper, ne babi te bonte seks me komshien e katit posht e? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Nashti qe seksi te bo mire per shnetin te bo, por a justofikon mjeti qellimin eshte nje pyetje qe mund te diskutohet.
   
 2. ere

  ere Primus registratum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  kujt i behet seks?
  po cpret pse rri ketu...shko e beni mor njeres...pfffffffffff
   
 3. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  Ketu dynjoja shprehen ne menyre cerebrale mos i ngaterro gjonat lol
   
 4. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  aha , ketu mu.ti ka marre shalet ... kjo siper i here qeshka pa lidhje

  [/ QUOTE ]  Ahere po ja boj un t lidhmen e t qeshmes ...
  Me i dyqan kafshesh 2 Gra shofin 2 lepuj ne 10 klysha Lepurusga Ose ne Zhargon 2 Gishta qe perkulen ... ne i thot Njona TJetres....Qyyyyyyyyyyyyqaaaaaaaaaaaa po kta more si ja bejne te bejne 10 kelyshe periher ????????

  Ne njoni qe ishte aty afer ja Pret ...  Po normale mi GOc se Ata Skane Televizor Me pa....


  Kshu ne Dritat ska Tv me Pa ...
   
 5. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  po mer tedo po me qene keshtu ene ti do i kishe nja 10 çerra te ishte puna e televizorit dhe dritave /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  po mer tedo po me qene keshtu ene ti do i kishe nja 10 çerra te ishte puna e televizorit dhe dritave /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]


  Po kur Bo Sex me TV NE Drita si i BOhet ...Ose mo MIRe si Quhet ... /pf/images/graemlins/cooli.gif
   
 7. li

  li Forumium praecox

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  yyypp xhixhi
  [​IMG]
   
 8. ere

  ere Primus registratum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  xhixhi e paska ber marshalla..se do e ham me sy..kape me dore...

  p.s sa kam qeshur me ate firmen tende mor li psikopati
   
 9. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  Xhixhi, dritat e kanë fajin? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Tedo, knej ka ka drita i thojn seks po m'duket se s'o isoj /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Xhixhi, dritat e kanë fajin? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Tedo, knej ka ka drita i thojn seks po m'duket se s'o isoj /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
   
 11. li

  li Forumium praecox

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  xhixhi e paska ber marshalla..se do e ham me sy..kape me dore...

  p.s sa kam qeshur me ate firmen tende mor li psikopati

  [/ QUOTE ]

  po me gjun /pf/images/graemlins/winkwink.gif te te jap celin
   
 12. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  UN skom Cel ...
   
 13. ere

  ere Primus registratum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  xhixhi e paska ber marshalla..se do e ham me sy..kape me dore...

  p.s sa kam qeshur me ate firmen tende mor li psikopati

  [/ QUOTE ]

  po me gjun /pf/images/graemlins/winkwink.gif te te jap celin

  [/ QUOTE ]

  e ke me kamera? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. ere

  ere Primus registratum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  UN skom Cel ...

  [/ QUOTE ]

  po cfare ke ti? /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 15. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  ai ka shtyll telefoni /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. ere

  ere Primus registratum

  Re: DITAR SEKSI PA DRITA

  se mos i ka rene se ka filluar ben mot i keq andej nga shqiperia /pf/images/graemlins/shocked.gif
   
 17. disku

  disku UNI

  Re: Njeres i behet seks

  Parukjerja paska kalu nga floket siper, tek ato poshte. Less hair and more pleasure.
  Are you willing to allocate mi? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. ere

  ere Primus registratum

  Re: Njeres i behet seks

  depends were you would be? how do u like it? on top? behind?
  up? down? well at the end it all comes to pleasure
   
 19. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Me behet seks

  hi
   
 20. disku

  disku UNI

  Re: Njeres i behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  depends were you would be? how do u like it? on top? behind?
  up? down? well at the end it all comes to pleasure

  [/ QUOTE ]

  Blend maj radhen.

  Ti goce e ke nigju ate:

  Hap komet
  shtrengo dhomet
  hiq breket
  te fus fisheket.


  Dava cebu /pf/images/graemlins/blush.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe