Me behet seks

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Juela, 29 Oct 2005.

 1. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Me behet seks

  E keunderta dhe me ka ndodhur o pinko....dmth te jem te makaronaxhiu e te mendoj per....kooperativen lol
   
 2. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  hahahahahahah....
  eh sikur ça me the, noj gjo qe sdija gjoja,
  po ti edhe kur shkon ne kish me u fal, te shkon menja per sex kur shef murgeshen /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 3. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Jo jo ate se bej se kam frike se hyj ne mekat, aq me teper qe virgjereshat me bejne alergji lol
   
 4. u74

  u74 Primus registratum

  Re: Me behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  kakawwwww sa temat për seks
  a mendoni ju per gje tjeter perpos kët
  ncnc shqiptart! [mos u ofendoni]

  [/ QUOTE ]

  Jo nuk po ofendohemi hic , por njihere dikush me tha :
  - The best things in life are for free .

  Une u pergjigja : - Not realy !
  Ne fakt me vone e kuptova se une isha gabim !
   
 5. Legjionixx

  Legjionixx Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  kame temperature,pak /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
  por nqse me ledhaton ndonje , /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  dalngadal pse jo,
  me behet /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 6. harap

  harap Guest

  Re: Me behet seks

  Kujdes mos te te lej zemra ty.
  Merrni masa mbrojtese se keq puna ne ditet e sotme.Siç me tha njera para ca ditesh : Po vure prezervativ ika tha nuk e bej.
  - Ec mo mire thashe po rrezikoj,
  Po su mjaftua me kaq donte edhe tia lija brenda se ashtu 'i jepte lezet dhe merrte ilaçe'
  E di çke i thashe sa te me kapet kjo marredhenie 1000 Dollar me mire vishu e ikim secili ne pune te tij.
  E vrau sedra edhe e beme.Spata meshire ne fakt.
  Si jane bere gocat sot mer,te me thonte pas 2 javesh nuk me erdhen ato kam ngel shtatzene duhen kaq lek per ta heq ose e mbajta.Apo ndonje gjyq i padeshiruar /pf/images/graemlins/smile.gif

  Vetem se ja vlente ishte shume e apasionuar....
   
 7. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  e mo mire po qe se ti thu se ja vlen, /pf/images/graemlins/ooo.gif
  atehere ....... /pf/images/graemlins/shrug.gif
   
 8. THUG-LIFE

  THUG-LIFE Primus registratum

  Re: Me behet seks

  paske probleme serioze ti !!!
  eja se dhe ne te njetin problem kemi hgaghhgahgahgahgahghaghaghgahgahgahghgahgahgahghgahgah
   
 9. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Me behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Kujdes mos te te lej zemra ty.
  Merrni masa mbrojtese se keq puna ne ditet e sotme.Siç me tha njera para ca ditesh : Po vure prezervativ ika tha nuk e bej.
  - Ec mo mire thashe po rrezikoj,
  Po su mjaftua me kaq donte edhe tia lija brenda se ashtu 'i jepte lezet dhe merrte ilaçe'
  E di çke i thashe sa te me kapet kjo marredhenie 1000 Dollar me mire vishu e ikim secili ne pune te tij.
  E vrau sedra edhe e beme.Spata meshire ne fakt.
  Si jane bere gocat sot mer,te me thonte pas 2 javesh nuk me erdhen ato kam ngel shtatzene duhen kaq lek per ta heq ose e mbajta.Apo ndonje gjyq i padeshiruar /pf/images/graemlins/smile.gif

  Vetem se ja vlente ishte shume e apasionuar....

  [/ QUOTE ]
  Seriozisht e ke ket muhabetin me lart ti çuno?? /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
  Te paska ra Haremi ne koke me duket /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 10. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: Me behet seks

  Harap, what were you smoking and why are you not sharing it? /pf/images/graemlins/eek.gif

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. harap

  harap Guest

  Re: Me behet seks

  Seriozisht po ...
  Guraxo po plaket harapi nuk eshte me ai qe ka qene /pf/images/graemlins/smile.gif
  Me ke borxh akoma nje shoqe per te me prezantuar /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Ik er ti ala ketu, je muslimon a ça je ti, dashke me bo ne seks pale /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. harap

  harap Guest

  Re: Me behet seks

  deri ne 4 e kemi me ligj.
   
 14. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Provoje i her ne Shqipni ne ta trego Sala ligjin ty mer firaun /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. harap

  harap Guest

  Re: Me behet seks

  Eshte miku im me i mire /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. perdorues

  perdorues Primus registratum

  Re: Me behet seks

  po flisnit gje per seksin? sala dhe seksi? dy koncepte qe nuk i gjen dot me lidhez bashkerenditese ne asnje forum, me search google e ku di une.
   
 17. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Keq apo mire, dy here e ka bo ate pune ne ai mo, ka dy kalamoj me duket /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. perdorues

  perdorues Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Po ai nuk eshte sex ne rastin e tij, por Penetrim per qellime mbareshtimi.
   
 19. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Goce, ti mos je xho ajo qe mate pishtarin te indiana jones /pf/images/graemlins/laugh.gif se e paske informacion te sakte me duket /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. harap

  harap Guest

  Re: Me behet seks

  qenka e degjeneruar fare kjo.
   

Shpërndajeni këtë faqe