Me behet seks

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Juela, 29 Oct 2005.

 1. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Po ai nuk eshte sex ne rastin e tij, por Penetrim per qellime mbareshtimi.

  [/ QUOTE ]

  Ku e di ti qe paragjykon?Me cte drejte flet per jeten sexuale te te tjereve.Kush te pyeti se si quhej ajo qe ben Sala ? Se ci jepni vetes ca rendesi kot me koti,e thoni qe kjo eshte lirshmeri.Ja ku ka arrit sexi ne tirane,dhe pastaj merzitemi kur degjojme fjale nga meshkujt,normale po te kete femra si ju.
   
 2. harap

  harap Guest

  Re: Me behet seks

  ku e di ti qe ajo eshte femer???
   
 3. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Me behet seks

  Une nuk jam shume e sigurt qe eshte femer /pf/images/graemlins/shocked.gif /pf/images/graemlins/shocked.gif
  Por nuk jam e sigurt qe eshte mashkull /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
  çte jete valle ???
  This is the question /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 4. harap

  harap Guest

  Re: Me behet seks

  ska gje fare ose ja kane pre ose ja kane qep /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  Meqe e tha vete,po mesa shihet,duket qe ka kriza identiteti "vajza"
   
 6. THUG-LIFE

  THUG-LIFE Primus registratum

  Re: Me behet seks

  /me Do mereni me salen ju ame seksin se po shof une te gjithe flasin asnje sjep fakte
  me rrejt di dhe une po vk sot spo rrej
  e lem per nai dite tjeter
  pret i femer lakuriq me dale dhe pret
  pret
  pret
  pret
   
 7. coli

  coli Primus registratum

  Re: Me behet seks

  beje parukerin ku punon dhe per meshkuj e veja synin ndnj klienti,pastaj te gjithve ju behet seks po kur skena mundesi perdorim pak fantazin e doren,ca me bo gjithsesi po tu duka si variant i mundeshem bej ndnj ze se dhe un te dashuren ne emigrim e kam
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Me behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  beje parukerin ku punon dhe per meshkuj e veja synin ndnj klienti,pastaj te gjithve ju behet seks po kur skena mundesi perdorim pak fantazin e doren,ca me bo gjithsesi po tu duka si variant i mundeshem bej ndnj ze se dhe un te dashuren ne emigrim e kam

  [/ QUOTE ]


  Hahahahahahahahahahaha
   
 9. ados

  ados Primus registratum

  Re: Me behet seks

  bjeri me dore, por spate gje ne vije..me ekonomike
   
 10. soni2

  soni2 Primus registratum

  Re: Me behet seks

  rrofte 50lekshi
   
 11. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Me behet seks

  tok tok tok
   
 12. TEO

  TEO Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Shume argetuese kjo Tema. Me vjen te fshi gjithe postimet dhe te lej vetem ato te Parukjeres ta kthejme si forme libri, se te gjithe kane qejf te lexojne perralla.
   
 13. Ema

  Ema Goddes

  Re: Me behet seks

  Parukjere une pertokam ti lexoj ca kane shkru 20 faqe kto robt e tjere po keshilla ime eshte gjej noi cun te mire,bukurosh,te vdekur per seks dhe qe s'do me u lidh seriozisht me njeri.
  Krijo nje tip amicizia erotica dhe kur te dush knaq veten she shokun(ktu ka shum kshu,friend with benefits,jo?)

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Iron_heat

  Iron_heat Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Vetem seks u boka ktu, noi gjo tjeter s bohet
   
 15. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  pse ça don ti me bo...me te pa filxhonin apo me hedh valle...???
  kqyr mik se je ke EROSI, per gjojna te tjera....ke plot ne vende te tjera /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. harap

  harap Guest

  Re: Me behet seks

  mire se te gjitheve i behet seks ketu,ka ndonje qe po ben?
   
 17. Iron_heat

  Iron_heat Primus registratum

  Re: Me behet seks

  ska, i ke te gjith te virgjer, njofin vetem Dorin
   
 18. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  po ti Simply boy, e njef mir, apo po pret martesen edhe per kete pune ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Iron_heat

  Iron_heat Primus registratum

  Re: Me behet seks

  une pres karrocen
   
 20. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  une pres karrocen

  [/ QUOTE ]

  Po pret te ta vene nga pas?? Ja se ka cuna plot Albforumi qe e bejne zemren gur per ty /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe