Me behet seks

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Juela, 29 Oct 2005.

 1. Legjionixx

  Legjionixx Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  per cfare karroce keni fjalen,
  karroce me kali , apo gomari
   
 2. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  Ti cfare i ofron djalit Legjion /pf/images/graemlins/tonguee.gif Ankandi per karrocen u hap /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 3. Legjionixx

  Legjionixx Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  LiPS
  Une do marre nusen me karroce,
  dhe me dy kuaj te bardhe /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Ema

  Ema Goddes

  Re: Me behet seks

  Mo shkruni gomarlliqe tashi se e tregut qarte qe njeriu vjen nga kafsha po permbajuni temes pa i fut njoni-tjetrit karrova byYtheve!
   
 5. Iron_heat

  Iron_heat Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Lip ca ke t ha [ndaluar] qe kruhesh
   
 6. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Me behet seks

  interesante kjo tema.. shof ket LiPS qe shkruan ne orare te ndryshme /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 7. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: Me behet seks

  ME BEHET SEX POR KUR E KAM TE DASHUREN BEJ POR KUR SE KAM CTE BEJ TE MASTRUBOHEM
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Me behet seks

  Teme qe duhet mbyllur, shume banalitete ka, mire ketu e gjetet per te bere seks neper forume /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 9. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  shi kush flet...po ti je i pari qe shkrun ore /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Me behet seks

  ca ke mi pink /pf/images/graemlins/tonguee.gif S'kam shkruar aq banalitete jo, mos na nxirr namin. /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 11. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Me behet seks

  ce kisha [ndaluar] njonen tani bobo po kshu keq fare /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 12. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Me behet seks

  Do e hash kot, mos shko o trim /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Me behet seks

  Seksi eshte si loja me letra, po s'pate partner, ortak te mire, te duhet nje dore qe te ndihmoje. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Me behet seks

  Ose seksi eshte si matematika, shto (+) krevatin, hiq (-)rrobat, ndaj (\) kembet, dhe lutu te mos shumezosh (*)

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Me behet seks

  Statiska te fundit mbi pozicionet seksin kane bere te ditur se 15 % e njerezve e ben ulur, 25 % e ben ne kembe, 20 % ne tavoline, 40 % e ben ne shtrat, 200 % e bejne te ditur, dmth vetem me llafe. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Me behet seks

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Seksi eshte si loja me letra, po s'pate partner, ortak te mire, te duhet nje dore qe te ndihmoje. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  pse me ke kopju firmen e vjeter ti muaaaaaaaaaa... apo do dru /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 17. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Me behet seks

  Kot kjo, kam faj une qe mu perputh mendimi mua me firmen tende /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Me behet seks

  me bohet cik tani me thone te drejten ka noj vullnetare /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Me behet seks

  Duhet te shprehesh me qarte se nuk e dime si e do sex-in
  Te vertete apo virtual? /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 20. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Me behet seks

  dahlia hahahahaha real mi real po dhe virtual ec mo gjysma e te keqes /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  pse kishe noj menje ti /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe