Me behet seks

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Juela, 29 Oct 2005.

 1. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Me behet seks

  e zgjidhi hallin kjo goca si perfundim?
   
 2. vini_eri

  vini_eri Primus registratum

  Re: Me behet seks

  mendoj se une mund ti plotesoj nevojat pasi dhe une kam te njejtin problem.
   
 3. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Eh si jane bo ata djemte ne shqiperi... po pse oo ne nga ane e anes do vime t'ju kenaqim gocat?? hahahaha
  C'tersellek qe jam ketej...!!
   
 4. nejse

  nejse Primus registratum

  Re: Me behet seks

  Po mir mi shoqe, ia ke shprehur shqetesimin te dashurit apo jo? Thuaja njehere se italia ketu eshte, ta gjen zgjidhjen ai me lehte se te gjithe:).
  Se ato idete e tjera nuk ma mbushin mendjen.
   
 5. anthrax

  anthrax Primus registratum

  Re: Me behet seks

  lale po ti vret mendjen me ke ta besh.ka cuna sa te duash forumi qe as nuk i njeh fare dhe mund ta besh lirshem fare /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. Goldman

  Goldman Primus registratum

   
 7. Bledi007

  Bledi007 Primus registratum

  Po ma thuaj Adressen me zemer se e bejm bashke
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ti i ke hequr te tera mundesite dhe me nje argumentim jo dhe aq me themel. Te ka mbetur te argumentosh dicka te gabuar edhe per djemte e forumit dhe pastaj te vrasim mendjen per ndonje zgjidhje alienesh.
  Djemte shqiptar i ke me te miret, dhe nuk do te zhgenjehesh. E thone edhe te huajat. Por edhe per djem(me kuptimin mashkull se mund te jete i cdo moshe) veshtire sepse mund te jene te lidhur, ose ne disa lidhje. Une personalisht, sa per temen, s'do ta pranoja nje kerkese te kesaj forme. Ndonese ti nuk e ke bere kerkese por nje bisede, por them po te ishte se.

  Edhe nje mashkulli duhet t'ia besh te bukur "ambientin" para se ta kesh !
   
 9. Artin

  Artin Papirus rex

  Temë e vjetër, por interesante. U argëtova.
  Nuk i lexova te gjitha komentet, vetëm disa faqe në fillim.

  Kanë kaluar 13 vjet e Juela do ta ketë zgjidhur hallin që kishte. Ose, nëse qëllimi i saj ka qenë vetëm argëtimi, 26 faqe me komente tregojnë se qëllimi i temës është arritur
   
 10. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum


  Nese i dashuri, nga ana tjeter te ka tradhetuar, une mendoj se do te ishte larje hesapesh e ndershme. Tradhetia jote do te neutralizohej. Ne kete rast tradhetia do te ishte thjesht fizike. Pa shpirt brenda.

  Nese tradhetia eshte shpirterore po ashtu sa edhe fizike pasojat jane edhe me te renda. Sepse tregon qe po bie ne dashuri me nje tjeter. Nuk ka pasoja nese tii pret lidhjet ne menyre te ndershme me te parin.

  Nese ti tradheton dhe nga ana tjeter i dashuri ka mbetur besnik ndaj teje eshte akuza e shpirtit te tij qe do te denoje.

  E ricikluar per te mbartur vete kete «mekat» ti do te vihesh ne poziten e nje te dashure perfekte dhe do te kesh lidhje me dike qe do te te tradhetoje gje qe do te lendoje pa mase. Ky lendim eshte shprehje e larjes se mekatit qe ke bere dikur.

  Uroj nderkohe, qe dashuria midis jush te kete qene e vertete. Uroj te mos keni tradhetuar njeri-tjetrin.
  Deshira per seks eshte ndjenja me normale dhe e bukur. Ne nje rast te tille une personalisht do te rekomandoja te blije nje dildo qe ka madhesine e te dashurit tend. Ne kete rast nese kjo quhet «tradheti» e shumta qe mund te marresh denim do te jete nje goditje e lehte, gazmore ne koke me nje bibilush plastik.

  Te uroj gjithe te mirat,
  Eleonore
   
 11. ParentalAdvisory

  ParentalAdvisory Primus registratum

  Piikon looti ne mesnate, se haajdari mka ngel thate...per tmos u thyer..per tmos u thyer..:D
   
 12. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Disa marinarve qe kishin muaj pa zbritur ne toke u erdhi ne maj te hundes per te ngrene ndonje gje te mire si dhe per te bere dashuri. Nje dite plasi sherri. Kapterri pyet se kush ishte arsyeja. Nje marinar thote se Filani kishte kapur te dashuren e Fistekut. Really ? Ku eshte e dashura pyet kapterri ? Marinari i tregon nje vryme ne mur perbri krevatit te Fistekut.

  Eleonore
   
 13. ParentalAdvisory

  ParentalAdvisory Primus registratum

  eleonor, nje pytje kam une...A nxirrte uje vrima ?
   
 14. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Marinaret kishin kohe pa ngrene. Toka nuk dukej. Uje kishte mbetur shume pak, per te mos thene fare. Atehere kapterri thote: Ju sygjeroj qe te hani organin tuaj gjenital. Te gjithe e prene dhe e hengren. I merr prape uria. Vetem njeri vazhdon te haje. Kur pa habine e tyre ai tha: Une nuk jam budalla si ju : E dhjetefishova njehere pastaj e preva.

  Te tjeret qane.
   
  ParentalAdvisory likes this.
 15. ParentalAdvisory

  ParentalAdvisory Primus registratum

  ahahhahaha...moj eleonor, rikujtoje nje here historine,se kam hall mos jane mbytur ne det kta marinaret e tu.
   
 16. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Oh no no no. Nuk jane marinaret e mi. Te mite lundrojne detra atmosferike.
   
  ParentalAdvisory likes this.
 17. ParentalAdvisory

  ParentalAdvisory Primus registratum

  ketu thuaj, ti i paske ne ajer.
   
 18. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Ajer per ty e det per mua.
   
 19. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 20. Lostit

  Lostit Primus registratum


  Pershendetje nga Universal . :)
   

Shpërndajeni këtë faqe