Me behet seks

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Juela, 29 Oct 2005.

1. VoGeLuShI

VoGeLuShI Primus registratum

Re: Me behet seks

e zgjidhi hallin kjo goca si perfundim?

2. vini_eri

vini_eri Primus registratum

mendoj se une mund ti plotesoj nevojat pasi dhe une kam te njejtin problem.

3. Alanis

Alanis Primus registratum

Eh si jane bo ata djemte ne shqiperi... po pse oo ne nga ane e anes do vime t'ju kenaqim gocat?? hahahaha
    C'tersellek qe jam ketej...!!

4. nejse

nejse Primus registratum

Po mir mi shoqe, ia ke shprehur shqetesimin te dashurit apo jo? Thuaja njehere se italia ketu eshte, ta gjen zgjidhjen ai me lehte se te gjithe:).
    Se ato idete e tjera nuk ma mbushin mendjen.

5. anthrax

anthrax Primus registratum

lale po ti vret mendjen me ke ta besh.ka cuna sa te duash forumi qe as nuk i njeh fare dhe mund ta besh lirshem fare /pf/images/graemlins/smile.gif

6. Goldman

Goldman Primus registratum

7. Bledi007

Bledi007 Primus registratum

Po ma thuaj Adressen me zemer se e bejm bashke

8. joetisti_

joetisti_ Locus omnem

Ti i ke hequr te tera mundesite dhe me nje argumentim jo dhe aq me themel. Te ka mbetur te argumentosh dicka te gabuar edhe per djemte e forumit dhe pastaj te vrasim mendjen per ndonje zgjidhje alienesh.
    Djemte shqiptar i ke me te miret, dhe nuk do te zhgenjehesh. E thone edhe te huajat. Por edhe per djem(me kuptimin mashkull se mund te jete i cdo moshe) veshtire sepse mund te jene te lidhur, ose ne disa lidhje. Une personalisht, sa per temen, s'do ta pranoja nje kerkese te kesaj forme. Ndonese ti nuk e ke bere kerkese por nje bisede, por them po te ishte se.

Edhe nje mashkulli duhet t'ia besh te bukur "ambientin" para se ta kesh !

9. Artin

Artin Papirus rex

Temë e vjetër, por interesante. U argëtova.
    Nuk i lexova te gjitha komentet, vetëm disa faqe në fillim.

Kanë kaluar 13 vjet e Juela do ta ketë zgjidhur hallin që kishte. Ose, nëse qëllimi i saj ka qenë vetëm argëtimi, 26 faqe me komente tregojnë se qëllimi i temës është arritur

10. Eléonoré

Eléonoré Valoris scriptorum

Nese i dashuri, nga ana tjeter te ka tradhetuar, une mendoj se do te ishte larje hesapesh e ndershme. Tradhetia jote do te neutralizohej. Ne kete rast tradhetia do te ishte thjesht fizike. Pa shpirt brenda.

Nese tradhetia eshte shpirterore po ashtu sa edhe fizike pasojat jane edhe me te renda. Sepse tregon qe po bie ne dashuri me nje tjeter. Nuk ka pasoja nese tii pret lidhjet ne menyre te ndershme me te parin.

Nese ti tradheton dhe nga ana tjeter i dashuri ka mbetur besnik ndaj teje eshte akuza e shpirtit te tij qe do te denoje.

E ricikluar per te mbartur vete kete «mekat» ti do te vihesh ne poziten e nje te dashure perfekte dhe do te kesh lidhje me dike qe do te te tradhetoje gje qe do te lendoje pa mase. Ky lendim eshte shprehje e larjes se mekatit qe ke bere dikur.

Uroj nderkohe, qe dashuria midis jush te kete qene e vertete. Uroj te mos keni tradhetuar njeri-tjetrin.
    Deshira per seks eshte ndjenja me normale dhe e bukur. Ne nje rast te tille une personalisht do te rekomandoja te blije nje dildo qe ka madhesine e te dashurit tend. Ne kete rast nese kjo quhet «tradheti» e shumta qe mund te marresh denim do te jete nje goditje e lehte, gazmore ne koke me nje bibilush plastik.

Te uroj gjithe te mirat,
    Eleonore

11. ParentalAdvisory

ParentalAdvisory Primus registratum

Piikon looti ne mesnate, se haajdari mka ngel thate...per tmos u thyer..per tmos u thyer..:D

12. Eléonoré

Disa marinarve qe kishin muaj pa zbritur ne toke u erdhi ne maj te hundes per te ngrene ndonje gje te mire si dhe per te bere dashuri. Nje dite plasi sherri. Kapterri pyet se kush ishte arsyeja. Nje marinar thote se Filani kishte kapur te dashuren e Fistekut. Really ? Ku eshte e dashura pyet kapterri ? Marinari i tregon nje vryme ne mur perbri krevatit te Fistekut.

Eleonore

13. ParentalAdvisory

eleonor, nje pytje kam une...A nxirrte uje vrima ?

14. Eléonoré

Marinaret kishin kohe pa ngrene. Toka nuk dukej. Uje kishte mbetur shume pak, per te mos thene fare. Atehere kapterri thote: Ju sygjeroj qe te hani organin tuaj gjenital. Te gjithe e prene dhe e hengren. I merr prape uria. Vetem njeri vazhdon te haje. Kur pa habine e tyre ai tha: Une nuk jam budalla si ju : E dhjetefishova njehere pastaj e preva.

Te tjeret qane.

ParentalAdvisory likes this.
  15. ParentalAdvisory

ahahhahaha...moj eleonor, rikujtoje nje here historine,se kam hall mos jane mbytur ne det kta marinaret e tu.

16. Eléonoré

Oh no no no. Nuk jane marinaret e mi. Te mite lundrojne detra atmosferike.

ParentalAdvisory likes this.
  17. ParentalAdvisory

ketu thuaj, ti i paske ne ajer.

18. Eléonoré

Ajer per ty e det per mua.

19. Eléonoré

20. Lostit

Lostit Primus registratum

Pershendetje nga Universal . :)