Me behet seks

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Juela, 29 Oct 2005.

1. Ruri

Ruri Fillestar

Re: Njeres i behet seks

aq te etur sa do jene ata te dy do e bejne krevatin te marre flake qe tani e shoh tymin te dale ....
  2. Kordelja

Kordelja Anëtar aktiv

EBM-je pse duket puna jote si dhelpra me rrushte e /pf/images/graemlins/devil.gif

Lara, Parukierja aty ke Dashnia e kish hap temen, po s'kish nevoje per dashuri ajo se dashurine e ka ne Itali, ajo ka mungesa te tjera qe deri tani duken si terheqje vemendje apo si nevoja reale, per kete s'dime gje.

Parukierja asnje paragjykim dhe madje bravo qe ke guxim me shkru ksi gjonash edhe kur kjo mund te jete edhe thjeshte per qellime zbavitese.

Ky forum ka pa shume "tentativa" per terheqje vemendje, harrove ti temen per "femrat e mira" te Tirones e Xhoes ca bumi ishte, u mundum neve me i dhone drejtim po aha. Kerkesat vijne perhere ne rritje.
    Masnej ka halle te tipit "E martume ne ne chat" ene kjo ishte bum ne AF, ka pastaj tituj bombastike me u mbyt, mjafton te shofesh neper AF. Nuk mund te themi nese keto njerez kane halle vertet apo jane te vdek per cik vemendje, fundja c'na duhet neve. Ne vetem zbavitemi dhe kjo eshte e rendesishmja. Ty te urojme fat!

Lara shtrige ja ku tani s'do duket me postimi jote ne faqe te pare te AF /pf/images/graemlins/laugh.gif
  3. gurax

gurax Administrator

Ah, po jo cgo gje qe shkelqen eshte diamant more. Po kush ua ve veshin LR-se dhe LaraCroft-it thuj. /pf/images/graemlins/wave.gif
    Parukierja nderkohe ka fituar tifozllekun e Zonjezes ne Gjemba! /pf/images/graemlins/laugh.gif
    Will the droolers keep on drooling? To find out, stay tuned! /pf/images/graemlins/lol.gif
  4. Daniel H

Daniel H Fillestar

Kordele po te me njihje pak me teper do e kishe marre vesh sepse e kam deklaruar qe une kam nje te dashure aktualisht dhe kam nje aktivitet seksual intensiv me te.
    E para, qellimi atij postimi ishte thjesht nje provokim dhe e dyta nese do rezultonte e vertete deshira e Parukieres per seks, do i nxirrja nje prej dy shokeve te mij qe kane nja 2 muaj qe kane ardhur nga Italia dhe me cmenden dite per dite me muhabete "na iku mendja per cik p.."
    Dhe nese ve re tek "qesendisjet" e parukieres per dike qe i ishte prezantuar si agjensi meshkujsh, per PM tim behej fjale. E pra jane keto komentet e Parukieres, qe per mua i vene kryqin kesaj teme.
    Po tani pas ketyre sqarimeve po te ngjan se po e bej si dhelpra me rrusht?
  5. Guest

Ka lloj lloj temash, ku secili/a eshte i lire te jape mendimin e vet.

"Ty pse te dogji miza, te keqen xhaxhi" - tha xhaxhi Vani /pf/images/graemlins/laugh.gif

Parukiere, te uroj fat, se kam dicka te mire te pakten, i kap shpejt gabimet /pf/images/graemlins/laugh.gif
  6. Daniel H

Daniel H Fillestar

Nejse nese ndonjeres i behet seks me gjithe mend le te shkruaj ne MP, do i ruhet anonimati 100% /pf/images/graemlins/laugh.gif
  7. Kordelja

Kordelja Anëtar aktiv

Parukiere mos mendo se i ke prish reputacionin vetes me kete teme, perkundrazi, forumi madje te jep mundesine edhe te vete-rehabilitohesh se ky eshte nje forum i lire dhe ka tema lloje lloje /pf/images/graemlins/laugh.gif; psh pas ca kohesh ti nderro pseudonimin dhe hap i teme per Nene Terezen dhe rolin e saj dhe te shperndash mesazhe neper bote. Me pas fillo krijimtarine tende mbi shkelqimin e filan ylli ne numerimin e deleve kur s'te ze gjumi. E ke te sigurt suksesin. Madje qe ta pastrosh edhe me shume biografine te tere keta "oportunistet" qe te cojne PM-ra beji block dhe ja ku i hoqe qafe /pf/images/graemlins/laugh.gif

Per momentin vazhdo merr PM, PM-te e tua keta s'do ia tregojne asnjerit pervec mamit, babit, gjyshit, gjyshes, motres dhe dhendrit. Ata edhe mund te qeshin me to po ti mos u lekund. Anonimati yt do ruhet deri ne fund /pf/images/graemlins/laugh.gif
  8. milanisti2

milanisti2 Fillestar

Parukiere shih mir se ka meshkuj qe i plotesojn kriteret e tua. Beje me ke te duash por vetem beje.
  9. Juela

Juela Fillestar

SHPETOVAAAAAAAAAAAAA

ore eshte shume e cuditshme por kur i mbush mendjen vetes per dicka e fiksohet sikur ta sjell zoti. Sot paradite isha ul me nje shokun e kursit aty tek Lion Park kur atij i vjen nje shok qe sa kishte ardhur nga Norvegjia, aty punonte me nafte (se mora vesh tamam) por kishte vendosur te kthehej e te hapte biznes. Ai ishte shuume i mire, shume tip, i hapur, na shkriu se qeshuri dhe gjiteh kohes me shihte. Une si nuse fshati ktheja veshtrimin anash. Hahahaha. Pastaj erdhen dhe dy shoqet he nje shok tjeter dhe u be zhurme e madhe dhe kete e kisha ngjitur. Ky qe me thote "Nese je e lire mbasdite, dalim po te duash me kete rast me trego dhe klubet e tiranes" "ti tregoj une thashe me vete". Une nga gjithe ai muhabet seksi qe kisha bere ketu te forumi, perballe tij me iku zeri. Pastaj mu kujtua i dashuri pastaj thashe "E mire se ciceronin do bej sot mbasdite hahahaha". Keshtu vajza e djem, ai nuk dukej sikur donte vetem me pa tiranen, megjithate ta shohim. Keshtu isthe shume interesant. Biles hahahahaah,gjate muhabetit e pyeta e futej neper chatet dhe forumet shqiptare ne norvegji, e ai me tha qe futej ne fillim por vitet e fundit skishte shume nerva vetem lexonte gazeta etj. Se po thoja me vete, se mos me del ndonje forumnist ky qe ka lexu kete forumin tim. Po ai ishte out fare. Te shofim e bejme,tani nuk e caj koken fare, te behet cfare te behet. Ouu, sa te rri e te analizoj cdo gje ne jeten time, ka ikur jeta.
  10. regele

regele Anëtar aktiv

Re: SHPETOVAAAAAAAAAAAAA

Parukjere per mendimin tim je ne rregull! As mos e rruaj shume se ca thuhet lart e poshte /pf/images/graemlins/smile.gif Deshe te dobesoheshe, te thashe, o diete me uje, o shume seks! E kuptove qe kjo e dyta te kondicionon gjendjen fizike! Jepi e bej qejf! Ne pamundesi per tu takuar, te uroj t'ia kalosh mire dhe te gjesh mashkullin e duhur!
  11. Daniel H

Daniel H Fillestar

Po kur te doli gjumi, si veprove? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  12. Ruri

Ruri Fillestar

cna bere moj tani me hyri ankthi mua kush pret deri neser e bere apo jo me norvegjezin ti...
    neser shpresoj te na kesh informuar
  13. Tan

Tan Fillestar

Re: SHPETOI

S´ja mbajti me duket Parukes, me ju pergjigj mesazheve.

Si stu myll ajo goje mi KORDELE cpaske qen

Puuuuuu ca femne gore /pf/images/graemlins/eek.gif
  14. Daniel H

Daniel H Fillestar

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
    cna bere moj tani me hyri ankthi mua kush pret deri neser e bere apo jo me norvegjezin ti...

[/ QUOTE ]Mos harro te vesh alarmin neser ne oren 7 ti, te degjosh lajmet /pf/images/graemlins/tonguee.gif
  15. milanisti2

milanisti2 Fillestar

Qe te mos jesh kaq ne ankth dil dhe ti me nje mashkull mbasdite.
  16. Ruri

Ruri Fillestar

une per vete i kam bere planet nje e kam ne plan te shohim mos i bej dy
  17. Ruri

Ruri Fillestar

[/ QUOTE ]Mos harro te vesh alarmin neser ne oren 7 ti, te degjosh lajmet /pf/images/graemlins/tonguee.gif

[/ QUOTE ]
    zgjohem me heret une qe ne 6 e 30 keshtu qe do informohem me shpejt
  18. Kondrapedali

Kondrapedali Kondrapedali Staff Member

une per vete i kam bere planet nje e kam ne plan te shohim mos i bej dy

[/ QUOTE ]

Por jo njëherësh moj....

Kush ka nai menie të keqe knej?
  19. milanisti2

milanisti2 Fillestar

Befsh qejf. Ishalla nuk po i mer njerzit ne qaf, ose ishalla nuk te bien ne qaf "punet"ty.
  20. Ruri

Ruri Fillestar

po jo njeheresh jo kondra nuk me kane hy ato idera akoma ne koke
    ble rrofsh per urimin pa merak se nuk rrezikoj

Share This Page