Me josh gruaja e tij...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga S6T6N6, 14 Oct 2004.

 1. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Me josh gruaja e tij...

  Gruaja e komshiut perballe shpise time ma ka bo borxh! U bo ca kohe qe po ma lun, po keq fare... Une kom nje fare muhabeti me burrin e vet por jo dhe aq sa mos te me vrase ndergjegjia qe ti "provoj" gruan njehere... megjithate jam akoma ne dilemen qe ta "bej" dhe te ruaj shume gjera, perfshire dhe krenarine prej mashkulli apo mos ta bej, duke i ndenjur besnik moralit.

  PS. Ajo (fqinja) eshte e sigurte ne te sajen prandaj dhe nuk ja vlen te diskutojme kete version prandaj i rrijme atyre qe kam permendur lart.

  Faleminderit per ndihmen tuaj...
   
 2. disku

  disku UNI

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Ik o bo*le merr ca ajer te paster se po te vdesin qelizat e trurit nji nga nji :lol: :lol: :lol:

  Car fantaziet.... :lol:
   
 3. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Ske turp je dhe moderator :lol: :lol: :lol: ndoshta ajo do me me "shfrytezu" qe me mesu kompiuterin /pf/images/graemlins/laugh.gif burri vet dakort osht se polic i rrugores puno :lol:
   
 4. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  E cuditshme qe te gjitha te bojn vaki ty /pf/images/graemlins/laugh.gif ! Dy dite me pare te kishte merthy me veshtrime ajo goca ke klubi, sot te paksa djersit nga sikleti gruja e Vaso polic fara-ngrenesit /pf/images/graemlins/laugh.gif .

  Te ka shku men'ja se mos ata te dy burr e gru kane bo ne plan me hap noi biznes online /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe burri si biznesmen i vertete eshte duke shfrytezu cdo potencial qe te jete i suksesshem ne kete sipermarrje : keshtu te ful Lulen ty me sy te omel; hopa Lulja pervetso kompjutrin, hopa Vaso çel biznesin !

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Vals

  Vals Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Ore, se mos po ta lujne te dy ata dhe te ka futur Lulken ne fillim sa te te prishi mendjen :lol:
   
 6. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  si shume me dhome perjasht ka nis kjo tema - sikur nuk duket si shume serioze :rolleyes:
  hajt, po ja jap the benefit of the doubt for a little while.

  faleminderit
   
 7. disku

  disku UNI

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Tashi mu kujtu mu...Kujdes o allapande se policat kane shkop gome. :lol: :lol:
  Do shkosh per b*ythe do e hash ne b*ythe. :lol: :lol:
   
 8. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  E pra! Me ndodhin shume histori te tilla... sa qe vertete ndonjehere them "pse vetem mua" /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Nuk besoj sepse ai tipi eshte shume "polic" dhe e shoqja shume...
   
 10. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Te falenderoj per mbeshtetjen qe me jep :wave: jam i bindur qe dhe ty te pelqen kjo tema /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  "Tashti tu kujtu" (si policet...) nejse persa i perket asaj qe the, te thashe qe nuk eshte polic i rendit por i rrugores dmth. ky ka radio /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Ti si gjithmone ke "hallet" e tua dhe tashi pervec shoqeve te punes, ish dashnoreve, flirtimeve te vjetra e te reja, grave te cifteve ne tavolinat perballe neper lokale etj etj etj, paske shtu dhe komshien.

  Ik ke Koktej Diskutimesh dhe mos me hap mo ksi temash ke Dashuria.

  Transferohet!
   
 13. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Dmth sipas teje Kordele skam lidhje me dshurine une :cry: jam koktej /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Re: Me josh gruaja e tij...

  Duhet te mendosh se me c'fare do t'ia lash borxhin ,ose perndryshe do te ngelet ta pagush vete... :lol:
   
 15. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Borxhe! pagesa! tregti... me cudit ti Moira, jane me te thjeshta gjonat /pf/images/graemlins/laugh.gif :wave:
   
 16. Re: Me josh gruaja e tij...

  /pf/images/graemlins/tongue.gif po te ishte kaq e thjeshte do ta kisha vene re nje shkelqim ne syte e tu.... :devil:
   
 17. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Qeka martu shefi eee! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Re: Me josh gruaja e tij...

  :wave: moce ,e di qe ka muhabet te lezetshem ky S6T6N6.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  O Stn po ti e Plak hap ca tema koti qe o zot . o Isoj si me thon un tani qe Sekretarja e Shefit t modh aty ke puna qe jom un po ma lyp po ca t boj . Ajo o e Martume Terhiqet me Shefin dhe ja ka qejfi me mu . Si tja boj thu ti . Un them kshu . Po nejti deri vone une ne Lokal rri deri n Darket MIresetvije edhe pse shefin e njof dhe e respektoj ...
   
 20. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Vallaj Moire, hall i madhe e ka zene, qesh ne me hallet e miletit. /pf/images/graemlins/laugh.gif :wave:
   

Shpërndajeni këtë faqe