Me josh gruaja e tij...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga S6T6N6, 14 Oct 2004.

 1. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  :cool: zakonisht ve syze per ta fshehur /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  more, djali ka hall serioz, ju talleni aty :smash: turp te keni :devil:
   
 3. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: Me josh gruaja e tij...

  lol, po vdes nga turpi une, :lol: Vaj vatani e mjer mileti, me kaq shume halle duhen dy muaj pushime ne vit! /pf/images/graemlins/laugh.gif


  ------------
  "I'm in awe, Lennier. The way you can take a straightforward, logical proposition and turn it inside-out so that in the end it says .. what you want it to say instead of what it actually means. Does this come naturally or did you .. attend some special martial arts class for the philosophically inclined?" -- Marcus, Babylon 5
   
 4. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  ee dale ... ste ka ndodhur ty te te gjujn na i her e?... he pra ... na trego sikletin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. shtriga

  shtriga Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  hahhahahahahha :lol:
  nuk thua mire qe eshte komshija dhe jo burri i saj /pf/images/graemlins/wink.gif kot ankohesh.
   
 6. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Shtrige! :eek: nuk mendojne policet ashtu /pf/images/graemlins/laugh.gif policet nuk mendojne fare :lol:
   
 7. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  ti si kur rrin ne underground mos jom gabim.. /pf/images/graemlins/wink.gif pske komshie te mire o plako.. :tipsy: :lol:
   
 8. SweetAngel

  SweetAngel Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Nuk e di pse, por me vjen neveri nga deklarime te tilla.
   
  Airbourne likes this.
 9. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Po me qe te vjen neveri ik ne farmaci dhe bli ndonje ilac kunder neverise
   
 10. Artemis

  Artemis Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  O Satan, ty nuk te ka hije te biesh ne kesi dilemash! Shejtan i ke then vetes ik e bej shejtanlleqet pra... ose ndrro nick ne "satan servant" /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. SweetAngel

  SweetAngel Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Rrofsh per keshillen.
   
 12. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

  Re: Me josh gruaja e tij...

  Satana come on vet nga emri dukesh qe sje aq i urt.
  Une per vete them keshtu:Ne jemi popull bujar,qe bejme per njeri tjetrin,ndimojme njeri tjetrin,pse jo deri dhe aty...po
  qe ne nevoja.Miku njihet ne kohe te veshtira.
  Pastaj ti pyt 100 vet e bej si te duash vet. [​IMG]
   
 13. Has

  Has Primus registratum

  Re: Me josh gruaja e tij...

  beja qefin o satana, ta din per nder ajo e burri i saj, me ket rast run edhe burrerin tende prej mashkullu qe merr mendime ne forume.. hahahah

  ca gjera behen e pike
  ska pse diskutohen biles
   
 14. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Ti mund te pish nje kafe me komshiun dhe mund tia thuash troc ne sy.Nuk do te ishte mire te shkaterroje familje(flas nese je i martuar)nese komshia nuk merr vesh atehere sqaroje njehere e mire.
   
 15. Thamina

  Thamina Papirus rex

  mistrec hahahahha me bejne me qesh shkrimet e tua e pelqej origjinalitetin tend ne ca shkruan. lal nese ta ka dhen celsin e deres e ti ndihesh ok vazhdo programin ,po sja dhe ti do ja jap dikush tjeter ne lagje . plus do dalesh dhe i paburr pra je qe je dhe ben mire dhe mbron titullin tend ahhahah.pastaj kan thene miku i nire me rafte shume
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ka edhe raste kur femra, si nuse e re brenda nje shtepie, krijon me dashje, ne fshehtesi, nje rrethane per ta perdorur si katapult e t'i shmanget apo te "fitoje" dicka ne favor te saj, kundrejt nje mashkulli tjeter ne familje si kunati etj. Dhe kam degjuar plot histori te verteta ku kane rene brenda thuajse te gjithe "viktimat" (sepse, e verteta, para nje femre humbet arsyeja)
  Por edhe me gjitonen ne rastin e temes mundesite jane te shumta qe, qofte qe ne fillim, qofte me vone per shkak te ndonje mosmarreveshjeje, qe eshte e pashmangshme, te te vere ne telash pasi e ke pranuar ftesen e saj.

  Nuk them se jane gracka te tilla qe duhet t'u shmangesh aq shume sa mos te kesh te besh fare me raste te tilla(eshte natyrshemri e jetes), ndonese gracka sic e thashe ka shume mundesi te rezultojne. por them qe ai qe e merr persiper ta beje, te jete ne dijeni qe te mos e vrase ndergjegjja kot se koti, me vone.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Thone qe shkinat dhe greket jane te degjeneruar.....ose me DREJTE....keta schwanzDERRAT do bashkojne trojet!!!!!
   
 18. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum


  Pyet shtate a tete dhe bej si di vete!

  Per mendimin tim, eshte burri i komshijes AI i cili shtyn gruan e tij te te tundoje ty.

  Se pari ti duhet te kesh dicka ne dore dhe/ose dicka ne mes te kembeve te cilat i interesojne komshiut.

  Se dyti ti duhet te jesh i pasur dhe ai do te te bej shantazh te cilit ti do t'i pergjigjesh per arsye sepse ke nje reputacion per te ruajtur.

  Se treti nqs nje burre shtyn gruan e tij per nje mardhenie me ty, hapi i tij i dyte do te jete te te beje nje shantazh per nje mardhenie trekendesh trio. Nqs ti Satana je femer atehere do te jeni dy femra dhe nje mashkull. Nqs ti Satana je mashkull atehere do te jeni dy meshkuj me nje femer. Vrimat ndajini si te doni.


  Se katerti, ai mut burri eshte krunde nga xhepat dhe ata qe jane krunde nga xhepat jane edhe te djallezuarit me te medhenj. Ai do te haje nga dy krahe. Pas kryerjes se vepres penale te krimit te dashnorllikut te madh ai burre do te jape informacionin ne shkembim pagese nje pale te trete. Me kete rast ai do te perfitoje edhe nga ty edhe nga ai debili tjeter i cili kurdis lojra pafund per te kapur te tjeret MAT. Nqs ate vete nuk e kapin mat ahere kjo tregon se ai eshte wisard. Ai i njeh te gjithe lojtaret dhe per te mos krijuar dyshime ai do te "kapet" MAT nga Thamina ose Cherry blossom i cili eshte mashkull.

  Nqs ti Satana je kaq i padjallezuar per te kuptuar kete loje atehere kjo tregon se ti nuk je SATANA por nje idiot me brire i cili eshte shume i ndershem per te pare se kush eshte kush.

  Si konkludim nqs se Satanai eshte kaq i padjallezuar i bie qe i vetshpalluri Zot te jete Satana.


  Nga i di une te gjitha keto?

  Ishte thjesht nje frymezim momental dhe thelbi i nje romani qe mund te shkruaj ose mund te kem shkruar.  Adieu Satana,


  El
   

Shpërndajeni këtë faqe