Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Do grosh pa mish se te regjnat po I blej lol lol
   
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  looool..deri te grosha e kuptova :p
  P.S perkthe Marjet
   
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Ku ku per ty duhet me marr perkthyes me vete po na duhet me I llan dhe atij i pjat grosh :p
   
  Lisa likes this.
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  loool..e mo mire ,dmth e fitova nje dreke une :):p
   
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  Po re mos harro me marr lekt me vete :p :p :p
   
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  loool..per skam nevoje per perkthyes :p
   
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ti permbahemi temes :)
   
 8. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Amour sigurisht.
   
 9. Universal

  Universal AnonymouS

  Nje ksamiliote..
   
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  loool...:p:p:p
   
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  AWW..sa per temen me 3 dashurite e mia ktu ne forum:LIORA THAMINA ALMA :D
   
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Shoqe,per tu pare kjo puna jote ;):p
   
  Lisa likes this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Per temen c'kishe ti shoku:p,lere punen time ti :p
   
 14. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Për @Hope , e di që është i shtrenjte se do edhe embëlsira bashkë me kafe , @[Unik] do darke... :)
  Jaaa shoqëria që të nxjerr deficit fare! :p
   
  Hope likes this.
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Pse jo,nje kafe me ty,kenaqesi do ishte ;)
   
  joetisti_ and Lisa like this.
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Psh,me mua,sdo u harxhoje fare,kenaqem me pak :)
  Do mjaftohesha vetem me shoqerin tuaj,se cdo gje do paguaja vete :p
   
 17. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Hm..dhe per mua kenaqesi do ishte :)
   
  Balahk likes this.
 18. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  TI je shembull Ardi!
  Edhe unë ashtu mendoj se s'ka të beje vendi apo sasia , se sa shoqëria e denje. :) :)
   
  Balahk and Lisa like this.
 19. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  eehh..si mund te prgj tjeter nje vajze si ty..
  P.S LEXO PAK NE INBOX !!!
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kafe? me ate qe do paguante llogarine (kam nje muaj e gjysme pa marre rrogen)
   

Shpërndajeni këtë faqe