Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Une kam gjithmon kohe per nje shoqeri te mire te shoqeruar me vere te kuqe.. :)
   
  Thamina likes this.
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  Ja vlen me harxhu maje mend se kush edi qa t sjelli nga GB :p
   
  Solaris likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nuk pi kafe, jam me tension.
   
  Balahk and Dreamer like this.
 4. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit


  :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  kacurrelsja..., Lisa and joetisti_ like this.
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Tani do e pija nje kafe me Thamina..me jep shume te qeshura me jep pozitivitet :)
   
  kacurrelsja..., joetisti_ and Thamina like this.
 6. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Kafen do e pinim mrapa darkes.
  Sonte do te te doja ketej nga une sinqerisht do ishim kenaq.

  Mwah naqen time.
   
  joetisti_ and Lisa like this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'e kam vendosur
   
  kacurrelsja... likes this.
 8. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Me asnje :D
  Arsyeja largsia bo tveten :p
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  varet kush paguan.
  Po te jete per me vajza, une kafen e pi ne krevat. Kush ta kete krevatin e mire, me ate e pi :p
  (sot kam vrare pak gishtin, prape veshtiresi ne te shkruajtur!)
   
  Dreamer likes this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me @joetisti_ do e pija jo nje kafe po edhe nje doppio raki thane PZ :D
   
  kacurrelsja... and joetisti_ like this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  flm Dreamer :) Do ta pija me kenaqesi dhe me fund goten e rakise se thanes:D
  Une ate kam bezdi, pagesen e kafes, pa dreken... e jap une :p
   
  kacurrelsja... and Dreamer like this.
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Per pjesen qe une i konsideroj persona pozitiv,nuk do i refuzoja kafen:) por me ate pjesen tjeter? Ncuq,se kam frike se me vrasin :(;):D
   
  kacurrelsja... likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me te gjithe.
   
  kacurrelsja... likes this.
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  @Lisa , si thua ?
  Bëjm dhe çik thashetheme, jemi që jemi :p
   
  kacurrelsja... and Hope like this.
 15. Hope

  Hope dans ton coeur

  Skeni pun tjeter ju te dyja :p
  E kam listen e gjat hahahahahahahahahah po mA paguve kafen ëdhë ujin takoj @TinkerBell :p
   
  kacurrelsja... and TinkerBell like this.
 16. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Wow yep. Gati jame...
  Ku kafja? Se u ula une po pres
   
  kacurrelsja... likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me ate qe e thith me mire. Dmth, kafen nga filxhani e! E sqarova kete pike, s'e ketyre vajzave te af, gjithmone per keq u vete mendja. :D
   
  kacurrelsja... likes this.
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ja, ku të na çoj @Hope , se doli vullnetar :p
   
  Hope likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sigurisht jo me dike qe ta sjell shpirtin ne maje te hundes.
   
  kacurrelsja... likes this.
 20. Hope

  Hope dans ton coeur

  Poooo ne vend @TinkerBell veq merrni me vete credit cartat:p
   

Shpërndajeni këtë faqe