Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 5 Mar 2011.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Krediti je ti :p
  Pse të të lodhim kot ty ndryshe ne!
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me ate qe e pi me gjysme sheqeri, si une. (si mund ta quajme ne shqip ate mbajtesen leter te sheqerit te kafese ekspres? Mbase "qese". Pra: me gjysme qeseje sheqer.)
   
  Last edited: 22 Jun 2017
 3. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Një kafe mund ta pija me tinkerbell...pastaj edhe nga një cigare!
   
  TinkerBell likes this.
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Deri te kafja, në rregull jemi..pastaj do rrije vetëm, ngaqë cigaren as nuk e konsumoj as nuk e duroj dot tymin :p
   
 5. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  M
  Më mjafton dhe një kafe..
   
  TinkerBell likes this.

Shpërndajeni këtë faqe